Goloka

Ár:   995 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Magas E-vitamin tartalmú olaj, mely kiváló a száraz, repedezett bõrre. Enyhíti az ekcéma és a pikkelysömör tüneteit. Minden bõrtípusra jó hatással van, de legtöbbet az érett, száraz bõrnek használ. Rendszeres használat mellett még a bõr ráncosodása is megelõzhetõ vele.

Kiszerelés: 50ml

TimeaZsofia

2018. november 25.

Nagyon jó minőségű olaj, jó áron. Száraz bőrűeknek nagyon jó bázisolaj sminklemosó olajhoz, én "magában" is használom, nagyon szereti a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

Emolliensek: Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil