Goloka

Ár:   980 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 24.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Enyhíti az izomgörcsöt és az ízületi gyulladás fájdalmait. Elõsegíti az emésztést. Fertõtlenítõ hatásánál fogva szájöblítésre és gargalizálásra is használható torokfájás és köhögés esetén. Serkenti a vérkeringést, így segít a petyhüdt bõr elégtelen anyagcseréjének és zsírosodásának szabályozásában. Nagyon jól kezelhetõ vele a narancsbõr. Illata megerõsíti az idegeket. Javítja az emlékezõképességet és az összpontosításra való készséget. Élénkít, annak ellenére, hogy a kakukkfûolajos fürdõ az álmatlanságot szünteti meg. Figyelmeztetés: Emeli a vérnyomást, elõsegíti a havivérzést. Figyelmeztetés: várandós anyáknál ne alkalmazzuk!

Kiszerelés: 10ml

judit76

2013. október 8.

Ilyen rossz kakukkfű illóolajat még ne használtam. Más fajtákat vettem eddig, azokkal minden rendben volt, de ez BÜDÖS. És nem hat. Lehet, hogy nem az van az üvegcsében tévedésből? Vagy a címke rossz? Valamire emlékeztet, de nem kakukkfűre. Kicsit a gépolajra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 8.