Goloka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Okokucko.hu, 980 Ft

A pálmarózsa olaja csillapítja a lázat, megkönnyíti a megfázás és az influenza lezajlását. Erõteljes fertõtlenítõ hatással rendelkezik. Javítja az emésztést és segít helyreállítani a bélrendszer baktériumflóráját. Pálmarózsaolaj minden bõrtípus kezelésére alkalmas. Szabályozza a faggyúkiválasztást, illetve a bõr zsírosságát. Ugyanakkor hozzájárul a bõr nedvességtartalmának visszaszerzéséhez. Alkalmas a bõrhibák kezelésére. Rendszeres használat mellett fokozatosan eltünteti a régi pattanások helyeit. Bõrregeneráló hatásánál fogva mérsékli a ráncosodást, csillapítja a gyulladást és a bõr izgatottságát. Hosszú és rendszeres használata enyhíti a hajszálerek repedezése okozta állapot. Illata megnyugtatja az érzelmeket, ugyanakkor felfrissíti az elmét és kitisztítja a gondolatokat. Csökkenti a feszültségeket.

Kiszerelés: 10ml

Ár: 980 Ft , Eladó: Okokucko.hu
További Goloka illóolajokat találsz az Ökokuckó webshopban

pink sunrise

2014. március 29.

Az Antalvali oldalán ezeket találtam róla "a pálmarózsa nagyon hasznos olaj a bőrápolásban, minden bőrtípusnak megfelelő, szabályozza a faggyútermelést, nedvességet ad a száraz bőrnek és összehúzza a zsíros bőrt
fiatalítja a ráncos, öregedő bőrt a sejtosztódást elősegítő hatása révén
alkalmas a bőrhibák kezelésére, rendszeres használat mellett fokozatosan eltünteti a régi pattanások helyeit
baktériumölő tulajdonsága hatásossá teszi bőrirritációk és bőrgyulladások esetén, jó az ekcémára, pikkelysömörre",így kétség sem fért hozzá hogy ez lesz az én kedvenc olajom.Pattanásokkal küszködök most is,tini korom óta (mondjuk régebb 10x rosszabb volt a helyzet,most azért van változás,,,)A régi pattanások helye szépen eltűnt,hámlasztásnak,rendszeres radírozásnak és a pálmarózsa olajnak köszönhetően.Egy ilyen üvegcsét elhasználtam,jóformán mindenbe tettem:pl mosdókenőcsöt kevés 'sima"ásványvízzel felhígítottam egy olyan"kinyomós" arctejes flakonban(konkrétan a Giordani gold-os arctejesben) és ebbe is tettem .Ezt nem régóta csinálom így,azelőtt úgy kínlódtam hogy a tubusból kinyomott mosdókenőcsbe próbáltam belekeverni,majd használni.Így sokkal jobb,nem is kell semmi más arctej többet nekem :) Ezenkívül arc gőzölőbe is tettem egy vattapamacsra mikor használtam.Nagyon szeretem,más illóolajat nem is szoktam használni a kencékbe,mivel tudom hogy ettől nem lesz fényérzékeny a bőr,ellentétben sok más hasznos olajjal,amiknek megvan ez a hátránya. Most pár napja nagy megelégedéssel Unguentum Stearini gyógyszertári krémet hazsnálok az arcomra (azt hiszem örök love lesz ez köztünk soha semmitől ilyen szép és puha nem volt a bőröm mint ettől,és a helyenkénti hámló részek is javulnak,ráadásul pattikat sem okozott (pedig a hónap ezen "örömteljes" időszakában igencsak meg szokott gyűlni a bajom velük....) .Ezt a krémecskét is feltuningoltam pálmarózsa olajjal(vettem ki belőle egy kicsike tégelybe,a többi hűtőben várja a sorát),így is könnyen beszívódik,friss érzés a bőrnek,kicsit hűsítő,nem fénylik tőle a fejem,és ha csak fele annyi jó hatást fejt ki a bőrömre mint amit írnak róla,akkor nyert ügyem van,és a regeneráló ,hidratáló,fertőtlenítő hatású,patti heg eltüntető krémem megvan 1000 ft-ból :) (Pálmarózsa olaj kb 750 ft,kb 300 a krém)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

fiatalítja a ráncos, öregedő bőrt a sejtosztódást elősegítő hatása révén

Orsyna

2012. december 10.

Kellemes friss citrusos illata van megnyugtat.Párologtató mécsesbe szoktam csepegtetni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.