Gosh

Ár:   3260 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabonorina, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2015. március 1.

Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Sminkek szájra

rea3

2015. február 27.

Elolvadtam a gyönyörűségtől mikor megláttam, amikor pedig felkentem, kilóra megvett ez a kis cucc. A 301-es árnyalatot szereztem be, ami egy igazi fényes nude szín. Nagyon fincsi az illata, érezhetően hidratál, tartós, gyönyörű kívül belül, a tükör isteni ötlet rajta és a kis beépített led lámpa (amit ennél a verziónál ki/be lehet kapcsolni) már annyira tökéletessé teszi, hogy ezek után elgondolkodtam, hogy lehet e egyáltalán überelni ezt a maximalizmust. Mielőtt beraktam a virtuális kosaramba, kissé drágáltam (10 euro), de bíztam a márkában. A Gosh nagyon tud valamit, már több terméket próbáltam tőlük és még sosem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 27.

melindae

2014. január 4.

Ajándékba kaptam a spirál megvásárlásához. Az oldalán van egy tükör, ráadásul, ha kinyitom, világít egy kis lámpa :) Hát, érdekes. A szájfény állaga inkább tapadós-ragadós, de emiatt nagyon tartós is. Vizes hatás, nagyon fényes, a szín viszont nem annyira intenzív, inkább félig átlátszónak mondanám. Telt hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 4.

Manó93

2013. március 16.

Ajándékba kaptam ezt a szájfényt évekkel ezelőtt, mégpedig fekete színben. Nem nagyon használtam a színe miatt, de valójában nem látszik, hogy fekete, csak kicsit sötétebb lesz az ajkak színe. Ami érdekesség benne, az a tükör az oldalán, ami szerintem nagyon hasznos. Szerintem a szájfény az a sminkcucc, amit a leggyakrabban használunk és nyilván nem mindig tehetjük meg, hogy keressünk mellé egy tükröt is.. Ami pedig még érdekesebb, az a lámpa benne! A 'kupak' tetején van egy kis gomb, amit ha megnyomunk, felgyullad egy lámpa, ami megvilágítja az applikátort. Ez még hasznosabb, ha sötétben vagyunk, hiszen tükör és lámpa is van hozzá, már semmi sem hiányzik.. (Más kérdés, hogy sötétben szükség van-e egyáltalán szájfényre..:D)
Magának a szájfénynek jó a minősége, de semmi extra. Nem túlságosan tartós, de nem a gyorsan lejövős fajta. Elég krémes. Viszont szerintem egy legegyszerűbb Essence szájfény ugyanezt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Emolliensek: Tridecyl Trimellitate, Diisostearyl Malate, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Titanium Triisostearate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, Red 7 Lake / CI 15850, CI 42090

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.