Gosh

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BTLaura, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   Müller, online

Nagyon könnyű és selymes állaggal rendelkezik, mely könnyen eldolgozható a bőrön. Természetes matt hatású, közepestől a teljes fedésig építhető.

A tökéletes eredményért púderecset használata ajánlott.

random

2019. július 14.

teljesen véletlenül vetett egy Gosh állvány elé a sors külhonban, amikor az elfogyott púderemet akartam pótolni. és ugyan én egy enyhe fedésű púdert kerestem alapozó fölé (azért nem transzparenst, mert az nagyon lutri hogy vakus fotónál hogy mutat), ez meg kimondottak közepes-erős fedésű, azért nem panaszkodom. sőt, kimondottan kellemes meglepetés volt! ugyanis alapozó nélkül is bőven elég a fedése a mindennapokra, sőt korrektort sem teszek fel hozzá, alá fényvédő, és kész. ugyan kicsit vakolatos hatása lesz pár óra múlva (amikor más alapozó átfényesedne, ez összeáll), de elég ha az ujjacskámmal átsimogatom és máris megint olyan mintha frissen tettem volna fel. és a por állaga miatt nem csúszik le a szemüvegem se. találtam hozzá egy ecsetet is, aminek lapos a teteje, azzal pillanatok alatt fel is vihető. emelllett a 002 Ivory színe pontosan megfelel a nyakam színének, amihez én általában az alapozóimat igyekszem igazítani, vagyis tökéletes. igaz, egy kicsit drága volt... de azt hiszem, hogy remek kompromisszum lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

kfruzsi1

2018. november 16.

Nekem a 004 árnyalat van meg. Nagyon jó termék, valóban szépen mattítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Nekem a 004 árnyalat van meg. Nagyon jó termék, valóban szépen mattítja a bőrt.

Lashes

2018. július 15.

002 Ivory árnyalat van meg, púderként próbáltam. Ígéretével szemben teljesen az ellentettje igaz rá: nehéz és tapadós állaga van, ecsettel használva szinte karcolja az ember arcát. Nálam kuka, számomra használhatatlan :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Magnesium Stearate

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.