Gosh

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kise, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. február 10.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Jól fedő, erős, tartós körömlakk fényes finish-sel és gyors száradással. Toluol-, formaldehid-, DBP-, kámfor-, parfüm- és parabénmentes.

KuliKali

2017. február 7.

Sajnos nagy csalódás. Bécsben szerettem bele,sajnos teljes áron és sajnos igencsak drága volt ez a nagyon sötétbordó 599 Night Kiss árnyalat. Régóta szerettem volna egy ilyen színt,de nem ebben a minőségben. Nem fed valami szépen,a két réteg ímmel-ámmal elég,nem egyenletes,a széleinél világos piros marad. Ez köszönhető a vékony és pocsék ecsetének,amivel nehéz dolgozni. Nagyon lassan szárad,nagyon kényes és egyáltalán nem tartós. Számomra nagy csalódás,mert nagyon drága volt és sokat vártam a márkától is. Mi a pozitívuma? Az igényes csomagolás és a színe- Tehát vettem egy dekorációs elemet a polcra. Köszi. Ennyit erről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Kise

2016. szeptember 12.

A Gosh körömlakkot én egy lengyelországi drogériában vásároltam akciósan. Forintba átszámítva teljes árral 1900- ba jött volna ki, én féláron vettem . Az 570 Peachy boldog tulajdonosa vagyok. A lakk két rétegben szépen fed, a színe gyönyörűséges sötét narancs, amolyan igazi nyári szín. Tartósnak számít nálam ez a körömlakk, 4-5 napot kibír, ecsetével könnyű dolgozni, bár kicsit vékony. Összességében jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 34 Lake / CI 15880, Red 7 Lake / CI 15850, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.