Gosh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,35 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Kiszerelés:   0,35 g
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Sminkek szájra

Egyszerű alkalmazást biztosít, és hosszan tartó eredményt nyújt. Akár 6 órán át is kitarthat az intenzív és tiszta, matt szín. A puha és krémes textúra tökéletes az ajkak körvonalazására vagy kitöltéséhez.

6 árnyalatban kapható

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. szeptember 30.

Hogyan lett az öt csillagból szélsebesen kettő?

Megjegyzem, hogy erről a csavarós kivitelről a bolti eladónak is az a véleménye, hogy nem ajánlja senkinek a leírtak miatt, hozzátéve, hogy ráadásul a mennyisége is töredéke a hagyományoshoz képest. Díjazom az őszinteségét, kár, hogy két ceruzát már beszereztem, miután megtudtam mindezt.

2020. augusztus 28. A második példányom is ugyanúgy végezte, mint az első, ez több, mint bosszantó. Így lesz az 5-ből 2 csillag, a kezdeti lelkesedésből pedig csalódás pillanatok alatt. Kár érte!

2020. július 6. Update: napi 1x-i reggeli használattal 1 hónap alatt el is fogyott... Eközben kb. 3-szor le is tört belőle egy-egy kis darabka felvitelkor, emiatt a csillagok számát muszáj csökkentenem. Nem egy ezer forintos termék, a közel 3000 Ft-ért ennél azért többet várunk.
Kár érte, mert ebben az időszakban szinte csak ezt használtam, mert nem kopott le, mint egy rúzs és nem is színezte meg a maszkot. Megvan már az utánpótlás, mert annyira megtetszett, hogy még egy színre hamar elcsábultam, de a viharos fogyás miatt azt hiszem, be is fejeztük a haverkodást.

2020. május 28. A legjobb szájceruza, amivel eddig találkoztam. Meglepő, hogy nincs is vélemény van róla, bár a márka kevés drogériában érhető el. Egyszerűen szuper!
A színválaszték valóban nem túl nagy, de nekem a 001 Nougat Crisp tökéletesen bevált, optikailag még egy kicsit mintha nagyítana is. Vízálló.
Ebben a maszkos időszakban külön érdeme, hogy egyáltalán nem hagy nyomot! Én teljes ajakra, nem csak kontúrozáshoz használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Hogyan lett az öt csillagból szélsebesen kettő?

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Piros.