Gradiens

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nitavondee, Módosítva: 2016. február 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különösen jól használható szeborreás arcbőr ápolására. Fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő és pórusösszehúzó hatású, előnyösen alkalmazható egyéb problémás bőrfelületen is.

Qwerty

2019. november 1.

Nem így néz ki (egy szép átlátszó hengeres flakonban van), továbbá Dermofilnek hívják, de a gyártó és az összetevőlista ugyanez. Sokadszorra veszem, kiváló fertőtlenítő és bőrnyugtató szétnyomkodott pattanásokra, felszíni sérülésekre, karcolásokra, gyulladásokra. Az első pillanatban csíp, szúr ahogy kell, a mentol miatt sokáig hűsít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

aquana

2019. szeptember 15.

Huh, na ez brutális. Amikor felkenem, mintha vodkával önteném le az arcomat, aztán megérkezik a mentolnak a hatása is és kegyetlenül elkezd csípni és hűteni egyszerre. Szigorúan csak zsíros bőrre, még az enyém is csikorgós lesz utána. Igazából picit félek is, hogy túl erős, nem valószínű, hogy megint megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Buklika

2019. augusztus 26.

Tökéletesen tisztít. Előtte 'ívrosé' micellásvizet használtam, ami labdába se rúg emellett, és amióta ezt használom, szebb a bőröm, nem csípi és nem szárítja. Abszolút csodaszer nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

TKataa

2019. július 19.

Minden nap semmiképp se használnám, egyrészt az összetevők, másrészt a hatása miatt. A bőrömet kicsit csípi és szárítja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Fujituli

2019. május 28.

Nem értem, miért nem írtam róla idáig, hiszen ezt az arcszerszt talán már negyedjére vettem újra.
Ez a termék számomra szerelem. Imádom, hogy miután lemosom a sminkemet, az arcszesz a maradék mocskot is leszedi a bőrömről. Tisztításból 10/10. Valóban szárítja a bőrt, de nekem alapvetően is száraz. Egy arckrémmel könnyen orvosolható a helyzetet utána. Az arcszesz csipked kicsit, mint ahogy a legtöbb ilyen termék szokott, hiszen ez alkohol. Aztán amikor közvetlen utána arcot öblítek vízzel, a víz az arcszeszes bőrt nagyon kellemesen hűsíti. Mindenképpen ajánlom. Ez egy csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

PETRA820718

2019. április 17.

Kimagaslóan jól tisztít, ez után tényleg koszos lesz este a vattakorong, míg a micellás víznél a legtöbb esetben nem. Ha problémás a bőröm, akkor reggel és este is használom. Hűsít, összehúzza a pórusokat.
Túlzásba vinni nem szabad, csak mértékkel, de így nagyon hatásos, csak zsíros bőrre ajánlom.
Szemkörnyékén sem ajánlatos alkalmazni.
Az èn bőröm napi használatban is elbírja, ami miatt nem használom állandóan az a hűsítő-mentolos hatása miatt van, de mindig van a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Szemkörnyékén sem ajánlatos alkalmazni.

bernadettmajdan

2019. február 18.

Valamiért elképesztően begyulladt a bőröm egyik hétről a másikra és hetekig nem múlt el. Nem tudtam lehúzni a pattanásaim gyulladt felszínét, addig amíg ezt meg nem találtam. Nálam a csodaszer kategória, de tény, hogy az erős illat és mentolos hideg érzés kellemes, ha nem tolja túl az ember a felvitt mennyiséget és nem megy a szeme közelébe se :) Száraz bőrre én nem ajánlom de zsíros bőrre nagyon hasznosnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Melszi

2018. november 8.

Nekem nagyon bevált, 2 napja használom, de sokkal simább az arcom felszíne, nem olyan "rücskös". Előtte pórustisztító tapaszt használtam és végül ezzel töröltem át az arcom. Frissítő erőteljes mentolos érzést okozott. Akinek nagyon száraz a bőre, szerintem csak ritkán használja, nagyobb arctisztító műveletek után, vagy használat után sok hidratálókrémmel kenje be az arcát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

KKinga1997

2018. október 31.

Túlságosan szárít. Problémásabb napokon jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Túlságosan szárít. Problémásabb napokon jó szolgálatot tesz.

mrs.imperator

2018. augusztus 27.

Szeretem amikor rátalálok gagyin kinéző, olcsó termékekre amikről később kiderül hogy sokkal jobbak mint a drágább és divatosabban csomagolt társaik. 600 Ft-ért kapunk egy erősen alkoholos, szinte csípő gyógynövényes arcszeszt, ami biztosan leviszi az összes maradék piszkot is a bőrödről. Nekem nagyon zsíros az arcbőröm így szeretem alkoholos tisztítóval letisztítani, mattítani. Tetszik hogy gyógynövényes. Sminklemosó után látszik különösen mennyi extra piszkot levisz még. A 300 Ft-os Aqua csalános krémével együtt használom, kevesebb pattanás van rajtam és mintha tisztább szebb lenne a bőröm. Ennyi pénzért meg pláne elégedett vagyok. Barátnőmnek is ajánlottam aki szintén beszerzett belőle :) + A csomagolásról még annyit, hogy már más is említette hogy borzalmas: ez így van. A kupakot kb csak foggal-körömmel lehet kinyitni és ha öntöm a vattapamacsra a cuccot, majdnemhogy kiborul az egész szóval óvatosan kell. De ennyi a negatívum, maga a termék öt csillag! Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PEG-7