Gradiens

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: telelle, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A varázsdió kivonatot tartalmazó arctisztító a bőr tisztaságát és egészségét szolgálja. Eltávolítja az arcbőrre rakódó szennyeződéseket és a sminket, frissességet biztosít az arcbőrnek.

nagybarbii

2021. március 20.

Nagyon szeretem, szépen tisztít .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Nagyon szeretem, szépen tisztít .

Reb

2020. december 2.

Az új csomagolásúból vettem, én nagyon elégedett vagyok vele. Dörzsiként és pakolásként is kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Mya98

2020. szeptember 14.

Életem arclemosója volt, aztán megváltozott a csomagolás és vele együtt az összetevők is, ugyanis nem hozza már ugyanazt a hatást sajnos! Ezért csak 4 csillagot kap...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Neniel

2020. augusztus 1.

Évek óta használom, határozottan újravevős termék. Nem irritálja és nem szárítja a bőröm, mindemellett tisztít és az elhalt hámsejteket is leszedi, anélkül, hogy felsértené a bőrt. Imádom! A mindennapos arcápolási rutinom része, és a pasztával együtt a pattanásaimon is segített. Ár érték arányban messze a legjobb, problémás bőrűeknek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

TKataa

2020. május 24.

Hihetetlenül szuper! Nem rég vettem, de már most hatalmas a változás a bőrömön. Eddig rengeteg terméket próbáltam, minden árkategóriában, de ez a legjobb. Egyik csilliárdokba kerülő tisztító se volt ilyen hatásos. Ez egyáltalán nem szárít, de gyönyörű tiszta bőrt eredményez. Egy csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

sandyca

2020. május 20.

Nem rég vettem meg. Ha nem felejtem el használni akkor nagyon hatásos. Illata, állaga picit fura kicsit olyan agyagos. De összességében szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

orsi0210

2020. május 3.

Nekem is nagyon pozitív véleményem van erről a tisztítóról! Sokféle tisztítóval próbálkoztam az elmúlt évben különböző árkategóriákban, de ez bizonyult egyedül hatásosnak. A zsíros pattanásos bőrömmel csodákat művelt, mostanában már tényleg csak elvétve jön ki egy-egy mitesszer.
Akinek hasonló gondjai vannak az arcbővérel, tegyen egy próbát ezzel a termékkel, nekem tényleg bevált!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

zsbius

2020. január 29.

A pasztája is nagyon hasznos. Számomra ez a legjobb arctisztító és radír, a gyulladt pattanásokat is jól leszárítja. Fürdésnél minden alkalommal használtam hosszú távon és nagyon gazdaságos. Jól tisztítja a bőrömet és szeretem az állagát mert nem annyira folyós. Viszont a tubus nem a legmegfelelőbb,mert ha már kb a felét elhasználtam nagyon nehéz kinyomni belőle ezért a 4 csillag. Kipróbálásképp most jelenleg a Himalaya Botanique Hámlasztó Arcradír Dióval és Fásalmával-t használom, ez sem egy rossz termék, finom illata van, de állagra és funkciójában nekem a dermofil jobban tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

csekeregina

2020. január 12.

Tegnap találtam a Rossmannban. Láttam, hogy újdonság, magyar, és már csak egy darab van belőle. Bedobtam a kosárba. Az első lemosásnál beleszerettem. Egyik lemosónál sem éreztem ilyen tisztának a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Orsi98

2019. november 23.

Mióta kipróbáltam csak ezt használom. Alapból nagyon sok arckrémre meg radírra allergiás a bőröm, így nagyon beszűkül a kínálat számomra. :D Azóta, hogy ezt használom alig vannak pattanásaim. Az állaga amikor kinyomom a tubusból meg felkenem az arcomra kicsit olyan mint a gipsz, meg az illata se a legkellemesebb de ezek ellenére megérdemli az 5 csillagot! Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Kaolin 0 0