Gradiens

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: telelle, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A varázsdió kivonatot tartalmazó arctisztító a bőr tisztaságát és egészségét szolgálja. Eltávolítja az arcbőrre rakódó szennyeződéseket és a sminket, frissességet biztosít az arcbőrnek.

Alsace

2019. november 8.

Szerintem ez egy szuper termék! A sminket jól lemossa és finoman radíroz. Amióta használom jóval kevesebb pattanás nő az arcomra, ez egy csodaszer a számomra. Mintha még a zsírosodásra hajlamos homlokom is kevésbé fénylene. Biztos, hogy újraveszem, nem is tudom hogy miért nem próbáltam ki előbb. A szaga kicsit büdike olyan gyógyszertáras, de ez legyen a legkevesebb baja. A mennyiség is hatalmas már vagy 3 hónapja használom szinte tele van, pedig nem spórolok vele. A rettenetesen gagyi csomi viszont igazi csodaszert rejt, végül is a külcsín nem minden :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Nesh

2019. augusztus 5.

Nagyon szeretem. Jól tisztít, mégis hidratál, nem nyúzza a bőröm. Nyugtatja a gyulladásokat, szépen visszatáplálja a leoldott réteget. A ligetszépe olaj valódi csodaszer és érződik is a hatása. Már nem emlékszem, hogyan tudtam létezni enélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Brigi193

2019. július 20.

3 napja használom első tapasztalat, a kialakuló pattanásokat leviszi szépen, de sajnos szárít, az orromnál elkezdett elég erősen hámlani a bőr, még adok neki esélyt és jövök a későbbi véleményel

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Bozizu

2019. július 19.

Hiába nem divat már a mechanikai radír, én úgy érzem, az én korpás szeborreás bőrömnek jót tesz, ezért néha használok. Ez az egyik kedvenc radírom, nagyon szépen, alaposan tisztít, a szemcséi nem erősek, durvák, mégis hatásos. Az illata is finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

Jucsi10

2019. február 17.

Korábban használtam már Dermofil pasztát, de akkoriban még nem volt arctisztító változata.
A Rossmannban láttam meg, gondoltam, kipróbálom.
Nekem szárítja a bőröm, de úgy veszem észre, hogy tisztít. Eléggé hidratálnom kell utána, de eddig bevált.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

A Rossmannban láttam meg, gondoltam, kipróbálom.

mirjamsomosi

2019. február 10.

Sokféle arcradírt kipróbáltam már, de volt amelyik a bőrt is lehúzta az arcomról, annyira szemcsés volt. Ez a csodaszer viszont tökéletes. Tisztít, radíroz, az állaga is nagyon jó. Én dermofil pasztával együtt használom, nagyon jó kombó! 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

WednesdayAddams

2019. január 14.

Imádom. Egy tubussal már elhasználtam belőle, de nem is tervezek váltani, mintha pont az én bőrömre találták volna ki.
Nagyon zsíros, mitesszerekre, pattanásokra és nagyon durván gyulladt aknékra is hajlamos bőröm van, és ez az arclemosó nagyon jól együttműködik vele. Szépen tisztít, mattít, és a gyulladásokat is leviszi valamennyire. Megnyugtatja a bőröm, és összességében sokkal egységesebb a bőrképem mióta használom. A radírozó szemcséktől az elején kicsit féltem, de nem kellett volna, egyáltalán nem bántják a bőrömet, nem túl sok neki.
Jár neki az öt csillag, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Jár neki az öt csillag, szeretem.

Dorci1987

2018. december 28.

Azért vettem meg, mert a paszta nagyon jó, gondoltam teszek egy próbát. Esténként használom csak zuhanyzás közben, és az első hét alatt azt gondoltam, az erős radírszemcsék napi használata ki fogja készíteni a bőrömet. Akkor úgy voltam vele, hogy nagyon szuper, meg minden (tényleg tökjól tisztít, és puha lesz az arcbőr), de azon sopánkodtam minden este, hogy sokkal jobb lenne belőle egy sima arctisztító krém változat is, amiből a radírszemcsék hiányoznak. És akkor azt reggel-este nyugodtan lehetne használni, a radírt meg mondjuk heti kétszer. Aztán ahogy teltek a hetek, az arcom ugyanolyan szép maradt minden nap, pihe-puha, tiszta, és nem kezdett el vastagodni, és pattisodni sem, tehát nem teszi tönkre a felső hámréteget. Érdekes is ez. A kiszerelés atomjó, sztem fél évig tuti elég lesz napi egy használat mellett, nagyon szépen tisztít, egész különleges érzés, nekem az állagával sincs semmi bajom (mindegy sztem, hogy egyszer ilyen egyszer olyan, a hatóanyag ugyanúgy dolgozik), az ára is tökjó, gazdaságos, így ezt is tuti újraveszem, ugyanúgy, ahogy a pasztát is mindig. Remélem, egyszer csinálnak valami jó kis krémet is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Banana

2018. december 4.

Most vettem életemben először, már a tubus aljánál járok és tervezem is, hogy újravásárolom.
Rücskös, zsíros bőrű embereknek a tonikjával együtt szerintem kiváló választás lehet.
A hatása nagyon jó, babapopsi bőrt varázsolt.
Az illata (nekem) büdös, gyurmás, zsírkrétára emlékeztet.
Az állaga érdekes. Alapvetően nagyon sűrű, alig lehet kinyomni a tubusból, de van, hogy tök folyóssá válik. Ez nem tudom mitől lehet. A szag és az állag sem érdekel kifejezetten, mert ez bizony egy csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

A hatása nagyon jó, babapopsi bőrt varázsolt.
Az illata (nekem) büdös, gyurmás, zsírkrétára emlékeztet.

Agibaba8809

2018. november 13.

Fantasztikus tonikkal együtt imàdom :) 1.5 hònapja hasznàlom.megèrdemli az 5 csillagot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Kaolin 0 0