Gradiens

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: telelle, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A varázsdió kivonatot tartalmazó arctisztító a bőr tisztaságát és egészségét szolgálja. Eltávolítja az arcbőrre rakódó szennyeződéseket és a sminket, frissességet biztosít az arcbőrnek.

Anetty

2022. február 3.

Sürgősen kellett egy arctisztító, readásul le is volt akciózva.
Finom kis szemcsék vannak benne, ami egyhén radírozza a bőrt. Nedves bőrre viszem fel és 2-3 percig rajta hagyom majd langyos vízzel lemosom.
Még csak pár alkalommal használtam, de eddig meg vagyok elégedve vele. Az összetevők is rendben vannak, nincs benne sok felesleges kemikália. Bár tény, hogy gyengén szárítja a bőrt, így lehet hogy az extrém érzékeny bőrűeknek nem ajánlott. Mindenesetre egy jó hidratáló arckrém elengedhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

Sürgősen kellett egy arctisztító, readásul le is volt akciózva.

audrina22

2021. december 25.

Imádom, szinte minden nap használom. Szeretem, ahogy a kis szemcsékkel tökéletesen tisztára tudom "dörzsölni" az arcomat. Illata nincs, de így is nagyon jól esik az arcomra kenni.
Update: Továbbra is ezt használom, már a 4. flakonnal veszem. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 25.

Update: Továbbra is ezt használom, már a 4. flakonnal veszem. Szuper!

Vansalinda

2021. július 7.

Sajnos nekem rettentően szárítja a bőröm! Remekül tisztít, viszont az arc összeesik és láthatóan vízhiányossá válik, a legapróbb ránc is láthatóvá válik a használatát követően!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 7.

nagybarbii

2021. március 20.

Nagyon szeretem, szépen tisztít .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Nagyon szeretem, szépen tisztít .

Reb

2020. december 2.

Az új csomagolásúból vettem, én nagyon elégedett vagyok vele. Dörzsiként és pakolásként is kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Mya98

2020. szeptember 14.

Életem arclemosója volt, aztán megváltozott a csomagolás és vele együtt az összetevők is, ugyanis nem hozza már ugyanazt a hatást sajnos! Ezért csak 4 csillagot kap...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Neniel

2020. augusztus 1.

Évek óta használom, határozottan újravevős termék. Nem irritálja és nem szárítja a bőröm, mindemellett tisztít és az elhalt hámsejteket is leszedi, anélkül, hogy felsértené a bőrt. Imádom! A mindennapos arcápolási rutinom része, és a pasztával együtt a pattanásaimon is segített. Ár érték arányban messze a legjobb, problémás bőrűeknek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

TKataa

2020. május 24.

Hihetetlenül szuper! Nem rég vettem, de már most hatalmas a változás a bőrömön. Eddig rengeteg terméket próbáltam, minden árkategóriában, de ez a legjobb. Egyik csilliárdokba kerülő tisztító se volt ilyen hatásos. Ez egyáltalán nem szárít, de gyönyörű tiszta bőrt eredményez. Egy csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

sandyca

2020. május 20.

Nem rég vettem meg. Ha nem felejtem el használni akkor nagyon hatásos. Illata, állaga picit fura kicsit olyan agyagos. De összességében szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

orsi0210

2020. május 3.

Nekem is nagyon pozitív véleményem van erről a tisztítóról! Sokféle tisztítóval próbálkoztam az elmúlt évben különböző árkategóriákban, de ez bizonyult egyedül hatásosnak. A zsíros pattanásos bőrömmel csodákat művelt, mostanában már tényleg csak elvétve jön ki egy-egy mitesszer.
Akinek hasonló gondjai vannak az arcbővérel, tegyen egy próbát ezzel a termékkel, nekem tényleg bevált!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Kaolin 0 0