Green Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szöszike, Módosítva: 2012. május 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Green Baby hűsítő gátápoló gél legalapvetőbb olajak keveréke. A gát környéke a vajúdás és a kitolás idején megnyúlik, kitágul, éppen ezért előzetesen egy kis segítséget adhatunk. A várandósság utolsó 8 hetében kezelje óvatosan a gát környékét, ezzel a különös körültekintéssel készült géllel. Alkalmazása esetén elkerülhető a szülés alatt oly sokszor előforduló gátrepedés. A szülést követően is alkalmazható hűsítő gélként, hiszen a természetes fertőtlenítőszerként ismert teafa olaj segíti a gyógyulást.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil