Green People

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2012. december 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

100% természetes, semmi káros anyag.

• Betaine - habzás káros adalékok nélkul
  • Aloe Vera - gyulladáscsokkento hatás
  • Olive Leaf Extract - védo antioxidáns
  • Mandarin, Orange and Myrrh essential oils - antibakteriális és fertotleníto hatású

lil

2013. március 22.

Az eddigi legjobb osszetevoju fogkrém amit találtam! Két éves kislányom még mindig nyeli a fogkrémet, ezért nekiálltam bongészni az internetet valami természetes alapanyagú fogkrém után.
Az állaga eléggé folyékony, így óvatosan kell kinyomni a tubusból (kismanó nem nyúlhat hozzá :)). Mint minden SLS mentes fogkrém, ez sem habzik nagyon, de így is szépen el lehet oszlatni a kis fogakon. Az ízét nagyon szereti, és nem szárítja ki a száját mint más gyerekfogkrém. Úgy érzem nem kell más fogkrém után kutatnom, marad ez hat éves koráig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

Hidratálók: Glycerin, Betaine