Best of Beauty 2019

Green Pharmacy

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agnes004, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hármas hatás: tisztít, tonizál és hidratál

Gyengéden tisztít és hatékonyan távolítja el a sminket és a szennyeződéseket. Zab kivonattal gazdagított, mely nyugtatja a bőrt, a panthenol pedig hidratálja. Illatmentes. Nem szükséges leöblíteni.

Ginever81

2019. június 19.

Illatmentes, nagyobb mennyiségben felhabzik az arcon, ragacsos utóérzetet hagy, ezért mindig lemosom a maradékot vízzel. Nem sminkelek különösebben, a bb kérmet többszörös áttörléssel képes leszedni, de nem irritál, nem pirosít, úgyhogy az én hisztériás bőrömnek teljesen megfelelő. Mégsem kedveltem meg annyira, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Enci33

2019. június 12.

Már másodjára vettem meg a terméket, az én érzékeny bőrömet nem szárítja és nem is csípi.:) De az igaz, hogy alapos áttörlés után mindig leöblítem a bőrömről. Az alapozót nem szedi le teljesen tökéletesen, de a szemceruzával, szemhéjpúderrel megbirkózik. Sokáig elég és baráti az ára. A gyártó hajhullás elleni samponja ugyan nem vált be, de ez a micellás víz jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Nekem nem csípett és egész jól leszedte a sminkem. Viszont egy natúr márkánál mit keres az összetevők között ilyen tartósítószer? Emiatt a mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Agnes004

2018. május 2.

Fura szaga van és picit csíp. Valahogy az arcomon marad így mindig lemosom a használata után. Nem hiszem, hogy újra fogom venni de elhasználom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Hotika

2018. március 16.

Sminket és szennyeződést elég jól leszedi, de a szememet meglehetősen csípi. Részemről szükséges leöblíteni, mert furcsa ragadós, húzódó érzés marad utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Pumi

2018. március 12.

Metroban vettem :D Nem is gondoltam,hogy ilyen jó kis terméket kapok ott. Szerintem nagyon jó, szépen tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Ayla

2017. december 23.

A micellás vizek iránti rajongásom a Bioderma Sensibio arclemosójával kezdődött, ami szuper, de meglehetősen túlárazottnak tartottam. Kísérleteztem sokféle olcsóbb alternatívával, pl. L'Oreal, Garnier, de mindegyiktől tele letem piros kiütésekkel. Ezt 2 hónapja használom, a Notinoról rendeltem a fél literes kiszerelést 1300 Ft-ért: tökéletesen leszedi a sminket, koszt, nem húzódik utána az arcom, szóval tudja ugyanazt, mint a Sensibio, csak kb. ötödannyiért. A flakon praktikus, jól zár - semmi extra, de nem a szokásso "olcsúó húsnak híg a leve" csomagolás. Nagyon érzékeny az orrom, de az enyém bizony színtelen szagtalan, nem csíp és nem marad az arcomon - nem lehet, hogy lejártat kaptál Ágnes?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Vitaminok: Panthenol