Green Pharmacy

Ár:   890 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiflimorzsa, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Kategória:   Hajápolók

Erősen koncentrált szérum sérült, töredezett hajvégekre. Selymes érzést biztosít a haj teljes hosszán. Érzékeny, sérült, kémiai és hőkezelésektől megfáradt hajra kifejlesztve. A rizs és a kamélia olaja segíti a regenerálódást, az aloe vera kivonat és a cédrusolaj hidratálja a hajat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KisTigris

2021. március 4.

2021 jan 09. Még csak most kezdtem el használni. Sűrű olaj, de nem tapad a tenyeremre és a hajat sem tapasztja össze, mégis puhává teszi a hajvégeket. Engem megvett! Később jelentkezem.

2021. március 04. Valami mennyei!!!! Imádom. Ketté választom a nedves hajam. 3-3 pumpát oszlatok el, 3-at teszek még hátra. Extra dús hajam van, akinek ritka, az csak 1-1-1 pumpát hadználjon. Megszárítom a hajam, és mint a selyem!!!! A töredezést gátolja, de nem szünteti meg, cserébe puha, kifésülhető és kellemes illatú hajat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.