Green Pharmacy

Ár:   520 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 520 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snowyfairy, Módosítva: 2015. február 5.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 520 Ft

Hajolaj bojtorján és zsurló kivonattal

A természetes bojtorjánolaj táplálja, erősíti a keratin szerkezetét, a hajhagymákat, erősíti a fejbőrt. Serkenti a haj növekedését és gyulladáscsökkentő hatású és küzd a korpásodás ellen. A zsurló kivonat elismert, természetes összetevője védi a hajat a kihullastól és a korpásodástól. A haj vastagabb, erősebb és fényesebb lesz.

Ár: 520 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Lorelloo

2016. május 2.

Hmm szerintem jó kis termék árához képest.
Én az egész hajamra használom szépen belemaszírozom becsavarom törölközőbe és egész este rajta van majd reggel lemosom.
Nagyon száraz hajam van ezt pont jól tudja hidratálni és szép csillogó puha hajat csinálni de semmi extra csodát nem tett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Hmm szerintem jó kis termék árához képest.

katka1123

2015. december 23.

Én csak a fejbőrömre teszek belőle,ott nagyon beállt,szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

Én csak a fejbőrömre teszek belőle,ott nagyon beállt,szeretem

GI85

2015. november 29.

Nekem bevalt.Nagyon puha lesz tole a hajam.Pakolaskent hasznalom.En egy regi astoros alapozonak a pumpas uvegcsejebe ontottem.Persze nem fer bele egyszerre az egesz,mindig utantoltom.A METRO-ban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

ks.aa

2015. július 8.

Azt hiszem ez is segített elmulasztani a zsíros korpám. Híg, semmilyen illata nincs, egész hajra rákenem, és emiatt hajmosáskor egy védőréteget képez, ami miatt nem kell hajbalzsam a hajvégeken.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Barbi0921

2015. március 29.

A natúr tulajdonságai miatt vettem meg. Nagyon száraz a hajam vége, ezért akartam valami jó kis bió olajat rá. Elhasználtam az egész tubust, de nem nagyon éreztem semmi változást =/
Nagyon olcsó volt, ezért nem is vártam egetrengető változásokra, de azért a semminél többet =/ Nem pontozom le, mert nem roncsolta a hajam, és lehet másnak beválik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

kvitta.girl

2015. február 11.

ÁÁ nekem csak rontott a helyzeten,de alapjáraton is gagyi. Míg nem jutok el bőrgyógyászhoz irritáló fejbőrviszketésem miatt aminek se korpa se gomba nem az okozója ,addig mindent összevásárolok köztük őt is hátha segít. Hajmosás előtt dörzsölöm a fejbőrömbe,törülközővel becsavarom és rajta hagyom 20 percig, de már ekkor felerősíti csak a viszketést alig várom hogy lemossam ha le tudnám.. 3x samponozom a hajam már tiszta drótos,már szinte körömmel vakarom a fejbőröm mindent kipróbáltam de csak nem tűnik el teljesen ez az olaj másnap már olyan a hajam mintha meg se mostam volna, eddigi 3-4 nap után most moshattam 2 naponta a hajam amin semmit nem segített ugyanúgy viszket ha nem jobban,tehát semmit nem nyugtat,roncsolt hajon meg ide vagy oda szlogen akkor se fog gyorsabban nőni. Jah fényesebb lesz a haj,persze mint a zsír úgy fénylik.
Csomagolása már csak egy újabb katasztrófa, nem lehet teljesen visszacsavarni mert szar a menete, első használat után vőlegényem a felét a padlóra borította amin szépen csúszkáltunk felmosás után is, de aztán önthette volna ki akkor már az egészet annyit is ér. Ennyi erővel bekenem a fejem étolajjal az se ártana vagy használna többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

snowyfairy

2015. február 2.

Már 1 hónapja használom. És a hajam tényleg nőtt tőle. A hajvégekre is rakok belőle, hiszen olaj és hidratálja azt is. A legjobb, hogy olcsó. Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy nálunk ezt kapni és így nem kell a netről rendelni. Egy hibája van, az pedig az adagolója. De ezt a hibát megoldottam, egy régi Gliss Kur spray-be öntöttem bele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Antioxidánsok: BHT