Green Pharmacy

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolás
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 730 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 730 Ft

Puha és könnyű, nem tartalmaz szappant. Intim higiénia minden nap, nőknek és férfiaknak egyaránt. Gyengéden tisztít és hidratál. Komfortos és friss érzést biztosít. Ideális érzékeny bőrűeknek is. A hab pH-semleges, így megelőzi az irritációt és fertőzéseket. A fehér akác, zöld tea, allantoin és panthenol fokozottan ápol. Parabének és mesterséges színezék nélkül.

Ár: 730 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Virvatuli

2017. július 6.

A gél változata nem tetszett, ez annál inkább. Az illata kellemes (bár nem vagyok teljesen kibékülve azzal, hogy egy intim lemosót illatosítanak), a habja lágy és krémes, nem irritál, nem kell sok belőle. Én is a Rossmannban találtam, ha látok még, újraveszem.

Update: Még csak most fogyott el, jó sokáig kitartott, és szuper a pumpája, utolsó cseppig ki lehet nyerni a cuccot a flakonból. Semmi problémám nem volt, amíg használtam, megkapja az ötödik csillagot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Kriszti1976

2017. május 17.

Szeretem konnyed sokaig tisztan tart es folyasom sincs miota ezt hasznalom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Szeretem konnyed sokaig tisztan tart es folyasom sincs miota ezt hasznalom

Rere

2017. február 28.

Nagyon jo állagu habocska , az illata is nagyon természetes!
Felváltva szoktam használni a Lactacyddal ,mert nem tudom eldönteni ,hogy melyik a jobb ,imadom mindkettőt !
A napi tisztálkodásomhoz úgy érzem elengedhetetlen !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Nagyon jo állagu habocska , az illata is nagyon természetes!
A napi tisztálkodásomhoz úgy érzem elengedhetetlen !

guarana

2017. január 20.

Kedvenc intim lemosóm, nem irritál és az illata is nagyon kellemes. A Rossmanban szoktam megvenni, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 20.

hejamkoa

2016. december 22.

Tökéletes. Szép összetevők, nem irritál, nem habzik másnap délig, sokáig elég, pedig ketten használjuk a párommal. Újravettem és még fogom is.
(Egyébként némelyik Rossmannban is kapható)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

(Egyébként némelyik Rossmannban is kapható)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

A fehér akác virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és tonizáló hatású összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.