Greenland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2016. január 15.

Kiszerelés:   3,9 g
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ajakápolók

Valentine

2016. január 5.

Natúrkozmetikumot kerestem, megtetszett a csomagolása és az illata, ezért próbáltam ki. Krémes állaga a régi "szőlőzsírokra" emlékeztető. Én nagyon szeretem az eper illatot, de van aki ezt műnek fogja találni. Csatlakozom ezzel az előttem szólóhoz. Az ajkaimat egész jól rendbe tette. Az összetevők sem rosszak. Az ára azonban nagyon magas. Jóval alacsonyabb áron találtam olyan ajakápolót ami szinte csodákat művel a kicserepesedett ajkakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

vrozi

2013. december 8.

Barátom használja, tőlem kapta. Nagyon szereti, finom az illata. Állaga-krémessége ugyanolyan jó mint a többi általunk próbáltnak. Az én véleményem szerint tényleg finom az illata, de el tudom képzelni, hogy valaki egy kicsit művibb eper illatot fedez fel benne. Ettől függetlenül nekünk nagyon tetszik! :)
Eredeti áron kicsit húz, de jó kis akciók szoktak rá lenni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Eredeti áron kicsit húz, de jó kis akciók szoktak rá lenni! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol