Greenland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A fürdőolaj E vitaminba ágyazott természetes alapanyagokból nyert esszenciális olajakat tartalmaz. Fürdés után a bõr hidratált, bársonyos tapintású lesz. A lime és vanília kombináció aktiválja a természetes bõrfunkciókat, miközben aromaterápiás hatása is van. Az emberi szervezettel összhangban lévõ természetes anyagok óvnak a kiszáradástól, felrepedezéstõl, védik az érzékeny bőrt az idõjárástól. A növényi olajok és a növényi viasz pótolják bõre folyadék- és tápanyagigényét.   A növényi ható- és ápolóanyagok a kozmetika legújabb kutatásaival kombinálva, sokoldalú és hosszan tartó ápolást és védelmet nyújtanak az év bármely napján a bõr számára.

bubac

2013. január 20.

Téli időszakban rettenetesen kiszárad a bőröm, de a testápolókrémeket nem igazán szeretem. Egy akció keretein belül jutottam hozzá ehhez a termékhez, az eredeti ára elég húzós. Fürdővízbe juttatva finoman bevonja a bőrt, de fontos, hogy miután kiszáll az ember, csak óvatosan itassa le magáról a vizet, hogy az olaj ott maradhasson, amit aztán a bőr néhány perc alatt beszív. Egy flakon nekem kb. 8 alkalomra elég, de a hatása hosszan tart, nem kell naponta ismételni. Most figyelem az akciókat, hogy mikor tudok olcsóbban hozzájutni :-) (Az egy csillagot csak az ár miatt vontam le az értékelésből.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

feredith

2012. augusztus 28.

Trükkös ez az olaj, én azt hittem, hogy valamennyit a fürdővízbe kell tenni, de kb. kilocsoltam a felét, mire rájöttem, hogy a bőrre kell kenni, ugyanis előbbi módon konkrétan semmit nem lehetett érezni semmit sem még tetemes mennyiség mellett sem, míg utóbbi, bőrre juttatott módon már icipici mennyiség is felhabosodott és táplálta a bőröm. Az illata citromos-vaníliás illatú, őszi estéken valóban nyugtató. A minőségét illetően kifogásom nincs, viszont drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

A lime héjából kivont illóolaj. A CosIng szerint maszkoló hatású összetevő, vagyis segít elfedni a kellemetlen illatokat. Mint minden citrusfélével érzékeny bőrűeknek érdemes óvatosnak lenni az összetevővel, mivel fototoxikus (fényérzékenyítő) hatással lehet a bőrre.