Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   parfümériák

Keleties-virágos illattípus (narancs, mandulavirág, tubarózsa, jázmin, ylang-ylang, szantálfa, vetiver, vanília).

Ár: 3.500.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: Használt, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm

SSSAAA

2017. február 3.

Nagyon finom édeskés, telt, érett illat. Megvenném, ha még elérhető lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Nagyon finom édeskés, telt, érett illat. Megvenném, ha még elérhető lenne.

szilviakiralyno

2014. október 29.

Igazából semmi köze a Mahorka szivarhoz, vicces asszociációk... Egy Guerlein ültetvény (Mayotte -szigetek) helyi nevéről kapta a nevét, melyet az őslakosok "Mahora" névvel illetnek. Az összetevőkből szinte minden parfümös oldalról kimaradt a frangipani, avagy pagodafa illata, mely a legfőbb jellemzője. Az üvege, és a reklámja lehetett az oka, hogy nem aratott nagy sikert, az üveg kritikán aluli, ronda, a reklámja számomra rettenetes... De az illat maga csodálatos, és talán ezért érdemes elvonatkoztatni mindenféle marketingfogástól, mert nem biztos hogy pozitív irányba tereli a vásárlót. ( Személy szerint nem szeretem az agymosó reklámokat.) Személyes tapasztalatra kell építeni. Ettől lesz valami jó, és tartós, vagy felejthető. Nos, Mahora nem felejthető annak, aki érezte az illatát. Keleties- virágos, ragyogó illat, mely luxust és fényt hoz, pompával díszíti fel viselőjét . Én bánom, hogy nem gyártják már, és bár nem volt a kedvenc Guerlain illatom, megjelenésekor az elsők között voltam,aki beszerezte. Kicsit az aranyra, mint nemesfémre emlékeztet, és annak csillogására, (-nem szeretem, és nem is hordok aranyat- ) helyette megtette Mahora azt a varázst, és azt a királynői előkelőséget..
Én nem érzek szivar illatot, sem dohányt. Ylang-Ylang- tubarózsa- frangipáni, a szantálfa mélységével.
Kár érte... Nagy kár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

Kár érte... Nagy kár.

Elen

2012. szeptember 7.

Nagyon szeretnék egyet... valami szívfájdítóan szép illat, igazi Guerlain, nem tudom, miért került ki a kínálatból. Szerintem kéne neki vagy 10 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

gerbaud

2012. június 25.

Nagy szerelmem Jean Paul Guerlain eme alkotása. Ahogy a jegyek összefonódnak és valóban felidézik hosszabb-rövidebb időre a szivar illatát, egyből nosztalgikus hangulatba keveredek. Vagyis konkrétan nem a szivar, hanem nagyapám pipadohánya jut eszembe, aminek a zacskójába mindig előszeretettel dugdostam a nózimat illatolás céljából, úgy tetszett. Meggyújtva már kevésbé, de a Mahorában nincs is semmi füstös. Ellenben nagyon buja, meleg. Magassága nincs, de bensőséges mélysége és érzékisége rengeteg. A tubarózsa, ylang-ylang, mandulavirág és a szantálfa dominanciája és a többi jeggyel alkotott fantasztikus kombinációja nagyon belém talált. Aztán mikor a vetiver is megmutatja magát, újra nagypapi pipadohányát szipuzhatom:). Harmonikusan felépített, nagyon szépen bontakozik ki, és minden percét élvezem. Egyetlen egy szívfájdalmam van, de az hatalmas. Már nem gyártják, és az én üvegem nagyon fogytán. Azért bízom benne, hogy egy búcsú üveggel még be lehet szerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

Ria13

2011. július 26.

Mahora, avagy Mahorka...Dédpapám szivarjai között volt egy igen érdekes illatkomponensű orosz szivar, és asszem annak volt a neve Mahorka...Csak ezért próbáltam ki ezt a parfümöt és azt hittem, hogy "elájulok":-) A magamra spriccelést követően úgy 1-2 óra elteltével valóban egy picit annak a szivarnak az illatát éreztem:-) Biztosan csak a régi szép emlékek és a benne lévő vetiver és szantál miatt...Amúgy finom és kellemes, visszafogottan orientális:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 26.

Erzsi73

2011. június 28.

Nagyon érdekes illat volt (szerintem már nem kapható ),elsőnek borzasztó erős szaga volt majd kis idő elteltével finom parfüm illattá változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. június 28.