Gyógyszertári

Ár:   410 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden patikában kapható, illatmentes gyógyszertári alapkrém.

Symeta

2020. november 11.

Nagyon megörültem, amikor hallottam erről a krémről, és gyorsan be is szereztem, még mielőtt jobban utánaolvastam volna az összetevőknek. Citromos illattal adták, ami nagyon kellemes és a citromos cukorkára emlékeztet, viszont a paraffin miatt nagyon sokáig gondolkoztam merjem-e az arcomra kenni. Mivel ilyenkor nagyon csúnyán ki tud száradni a bőröm, tettem 1-2 próbát...Hát nem erre számítottam. Ugyanúgy hámlik az arcom tovább, nem oldotta meg a problémát, és felkenés után kellemetlen, hagy egy viaszos réteget, amit (éjszakai krémként használva) még reggel sem tudok rendesen lemosni. Továbbá pár gyulladt pötty is kijött az arcomra, bár azt nem merem biztosra mondani, hogy ettől. Mindenesetre arcra többé nem próbálkozom, max kézkrémnek elhasználom majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

Orchidea1

2020. október 1.

Ekcémás a kezem.
Sajnos nekem nem vált be, pedig ez volt az utolsó reményem, hogy végre találok egy jó hidratáló krémet a kezemre.
Este bekentem, majd reggel annyira viszketett, hogy szétkapartam.
Nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

Ekcémás a kezem.
Este bekentem, majd reggel annyira viszketett, hogy szétkapartam.
Nagyon csalódott vagyok.

Binga

2020. augusztus 12.

Nagyon érzékeny bőröm van, viszont ez a krém mindig beválik. Szeretek bele tenni egy kis shea olajat és/vagy ligetszépe olajat és attól még táplálóbb. Persze azért rétegzős rutinom megtartottam de próbálok egyszerűbb és kevesebb terméket használni. Ezzel zárom az esti rutinom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Mimi21

2020. augusztus 4.

Ez tényleg minden mentes, amikor a bőröm nagyon érzékeny ezt a krémet akkor is elfogadja. Az állaga kicsit sűrűbb, nyáron túl sok lehet, de nagyobb hidratálás kedvéért akár arcon, akár testen is jól működhet. Az ára csodás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Meli456

2020. július 30.

Finom puhává varázsolja a bőrt, semmi irritáció, az ára pedig csodálatos. Minden gyógyszertárban megtalálható, ezért nagyon könnyű hozzájutni, ami még nagyobb plusz benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

cbf91XD

2020. július 21.

Amikor nagyon kiszárad a bőröm vagy ha ekcémás lesz, csak ez használ, egyetlen más testápoló sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Mosomasi

2020. június 29.

Gyerekkoromban erősen ekcémás volt a bőröm, azóta is vissza vissza tér. Emiatt nem szeretek semmilyen illatanyagot tartalmazo krémet használni, (picit ez változott kézkémeket például néha igen). Többek között ezt a kémet is felírták a dokik anno és hosszútávon ez maradt. Természetesen ez csak ápolásra alkalmas, amikor stressz vagy valami hatására előjött az ekcémám ez sem mulasztotta el, de mindennapi használatra a vízhiányos bőrömre csodaszer volt. Én illatanyag nélkül szerettem, pár éve már nem vagyok annyira válogatós:) de nagyon jó alpkrém bármilyen olajjal keverve, csak hozzáad. Például jobban szeretem mint a unguentum stearinit, mert az nekem valahogy túl ragacsos. Barátnőm szerint pedig ez túl zsíros. Pedig kevesebb petrolatum van benne mint az unguentumban és ugy tudom tartósítoszerből is kevesebb. Nyilván gyógyszertári krém lévén van benne ez is. Arcra és testre is használom, télen nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

ebeata

2020. június 20.

A legjobb száraz bőrre akár testre, akár kézre. Bőrgyógyász ajánlotta először, sose hallottam róla azelőtt, de azóta mindig van otthon. Nemcsak télen használom, amikor szárazabb a bőröm, hanem melegebb időben is és nem zsiros akkor sem, nem érzem, hogy nyárra sok lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

luucuss

2020. május 31.

Nekem nagyon száraz borom es erzekeny. A drogerias termekektol mindig kipirosodik, sot ekcemam is volt mar kremektol. Nekem ez egy csodaszer tenyleg. Nagyon puha lesz tole a borom, taplalja es nem hamlik szerencsere. Valoban nehez a krem es hagyj egy filmretegeget de nekem max 20 perc es szepem beszivja! Nagyon sokat segitett rajtam! Imádom csak ajánlani tudom mindenkinek akinek extra száraz az arcbőre és érzékeny

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

BLili

2020. május 11.

Nem vált be arckrémnek, mivel ilyen maszkhatása van. Nem is beszívódik, hanem leginkább rászárad az arcra és marad egy kis réteg, valamint ha vizes kézzel hozzáérek később, akkor "visszaváltozik krémmé" az arcomon. Valamint, ahol rá sem szárad az arcomra, fehér morzsák maradnak. De nekem még így is jobb, mint a többi nem dél-koreai, japán arckrém. Amíg utóbbiakat nem lehet rendelni, megteszi. Itthoni használatra..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.