Gyógyszertári

Ár:   410 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden patikában kapható, illatmentes gyógyszertári alapkrém.

angyalka1225

2019. december 5.

Napégés után borzasztóan viszketett a bőröm és akármivel kentem, úgy éreztem, csak megfojtja, amitől méginkább viszket. Gyógyszertárban ezt ajánlották rá és tényleg megnyugvást hozott, de többször is kennem kellett minden nap, ezért csak vonakodva adom meg az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

hagica14

2019. december 3.

Nekem nagyon gyorsan beissza a bőröm. Nagyon jól hidratál, érzékeny bőröm szinte csak ezt bírja. Mindig tartok belőle otthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 3.

Fairy0124

2019. november 20.

Jó ideig használtam kézkrémként. Aztán egyszer belobbant az ekcéma a kezemen, de nagyon, azóta elő-elő jön rendszeresen, és azóta az erős fellángolás óta azt hiszem ez a krém már nem jó a kezemnek ekcémára. Sőt attól tartok ez hozza elő a hólyagokat is. Sajnálom, évekig jó volt, de valamiért már másképp viselkedik a bőröm. Így le kell pontozzam, mert ekcémás lesz tőle a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

kerteszke

2019. november 19.

Beláttam, hogy kb. minden hidratáló krémre allergiás vagyok. Próbáltam Vichyt, HeliaD-t, anyám krémjeiből is kértem néha, mindentől kicsi bubszlik lepték el a bőrömet, amik később fájdalmas pattanásokká alakultak. Koreai termékeket is teszteltem, azok viszont nem hidratáltak eléggé (ilyen-olyan mézes, rizses, mit tudom én milyen arckrém), de legalább nem ütöttek ki. Úgyhogy maradt ez. Elfogadom, hogy sosem lesz kellemes állagú, kinyitom a fancy tégelyt és ott a guszta, jó illatú cucc hidratálóm, mert EZ beválik. Nincs benne parfüm, ami megkeseríti az életemet. Szuper összetevői vannak és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Ivy1986

2019. november 18.

Periorális Dermatitisz miatt irta fel az orvos,mert ugye a gyógyszer amit felírt száritani fogja a bőrt. De én nagyon megszerettem. Igaz testes krém de engem nem zavar és végre nem pattog ki az arcom mint akármelyik másik márkástól. Es még se kerül több ezerbe. Kislanyomnak is ajánlotta nyugodtan kenhetem neki ha száraz a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Aliz79

2019. október 11.

Nagyon nem szeretem krém.
Abszolut nem szivodik be, am ha megis, valami fura síkos reteget hagy a boromon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

Nagyon nem szeretem krém.

Britte

2019. május 3.

Hiába írnak annyira sok rosszat az összetevőkről a neten, az én durván ekcémás kezemre ez az egyetlen krém ami jó! Próbáltam már hatszázezer féle kézkrémet, testápolót (drága gyógyszertári márkákat is amik kifejezetten ekcémára vannak) de mindegyiktől csak tocsogott a kezem a zsírtól aztán meg ugyanolyan száraz volt. Mindegyik egy nagy nulla. Ez az egyetlen amit tolerál a kezem. Teljesen elmúlik az érdesség meg a gyulladás. Sima lesz a bőröm tőle és teljesen lenyugszik. Annyira gáz nem lehet az összetevő ha ilyen hatással van a durva ekcémára. Szóval akárki akármi mond ez egy nagyon szuper krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

gubamara

2019. április 29.

Nagyon jól hidratálja a száraz kezeimet és alig kell belőle. Sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Nagyon jól hidratálja a száraz kezeimet és alig kell belőle. Sokáig elég lesz.

Debko

2019. március 21.

Rendkívül hidratál és nyugtató hatású. Leégés után is nyugodtságot okozott. Nehezen, de beszívódik. Kellemes állagú krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Isene

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Nagyon jól hidratál, de a krém a bőröm felszínén maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

Nagyon jól hidratál, de a krém a bőröm felszínén maradt.