Gyógyszertári

Ár:   410 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden patikában kapható, illatmentes gyógyszertári alapkrém.

Debko

2019. március 21.

Rendkívül hidratál és nyugtató hatású. Leégés után is nyugodtságot okozott. Nehezen, de beszívódik. Kellemes állagú krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Isene

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Nagyon jól hidratál, de a krém a bőröm felszínén maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

Nagyon jól hidratál, de a krém a bőröm felszínén maradt.

TimeaZsofia

2019. január 16.

El nem tudom képzelni, hogy akit picit is érdekel a bőrápolás, az magára kenje ezt a valamit, ami tömény kőolaj, egy kis SLS-el, ami a legkárosabb szulfát. Tisztítószerekbe szokták tenni, de újabban már sok terméken rajta van, hogy SLS mentes, mivel irritáló, szárító tisztítószer, de olyan termékbe tenni, ami nem is lemosható?Érthetetlen, hogy merik ezt gyógyszertárban árulni, mint "alap" krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 16.

Lanett

2019. január 16.

A kezemen lévő nagyon csúnya ekcémát pár nap alatt eltüntette, egy igazi csodaszer számomra. Arról nem is beszélve, hogy mennyire olcsó és bármely gyógyszertárban beszerezhető. Örök darab nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

szacska

2019. január 7.

A hideg levegő és a klóros csapvíz miatt kiszáradt, kisebesedett kezeimre kezdtem el használni. Egy egyszerű hidratálókrém, ár-érték arányban verhetetlen. Szépen ápol, mivel ilyen olcsó nem sajnálom használni naponta többször is, viszont kicsit nehezen szívódik be. Bármilyen más kézkrémet próbáltam, rettentően csípte a bőröm a sok illatanyag miatt, ez viszont nem (mivel csak külön kérésre tesznek bele illatanyagot). Egy ideig biztos nem fogok drága testápolókra, kézkrémekre költeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

zeddi

2019. január 5.

Száraz arcbőrre (amit a parfümös krémek csípnek), és enyhén ekcémás, repedezett kézre használom. Abszolút elégedett vagyok vele. Bőrpuhítóként kiválóan funkcionál, enyhén zsíros hatása van, de nem zavaró (én mondjuk éjszakára kenem be magam, azért főzés-evés előtt nem ajánlanám, olyan gyorsan nem szívódik be). Az orvos szerint hidegben kintre nem ajánlatos, de én ezt nem vettem észre, kintre is használom télen is.
A kiszáradás, ekcéma okozta sebes kézre azért kevés, nem gyorsítja a sebek gyógyulását (ilyen esetben hatékonyabb krémet használok)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

jucimuci

2018. december 30.

A gyógyszertárban ajánlották az ekcémámra. Teljesen megérte a 400 Ft-ot, ápolja a bőröm, univerzalisan használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Szilva86

2018. december 27.

Érzékeny, ekcémára hajlamos a bőröm. Mivel nem használhatok illatosított krémeket (arckrém, testápoló) így ezt a krémet használom mindenre. Ha önmagában kevés a hidratáló hatása akkor egy kis argán olajjal szoktam feldúsítani. Olcsó és hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Lilko95

2018. október 21.

Szerintem mindenre jó igazából. A laurilszulfát az emulgens, így tud emulziót képezni a zsíros és vizes fázis, emiatt nem válik szét.
Ha illatmenteset szeretnétek, kérjétek citromolaj nélkül (ez egyébként is előfordul, hogy irritál).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

jollygardener

2018. szeptember 20.

Receptre kaptam, így 200 Ft volt. Sűrű, kenőcs állagú krém, nehéz eloszlatni, még percek múlva is fehér a bőröm. Enyhe ekcéma jelent meg a szám körül, viszont mellé aknéra hajlamos a bőröm, így bármit nem kenhetek rá. Már hónapok óta szenvedtem, ez a krém viszont 1 nap alatt hatalmas javulást eredményezett, pár nap alatt 90%-ban helyrejött az arcom. Nappalra csak nagyon vékonyan kenem fel, kell egy kis idő az eloszlatására, éjjelre több rétegben kenem a problémás helyekre, reggelre szinte teljesen beszívja a bőröm. Próbáltam már a kezemen is, fényévekkel lehagyta minden eddigi kézkrémemet, még napok múlva is hidratált tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.