Gyógyszertári

Ár:   410 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden patikában kapható, illatmentes gyógyszertári alapkrém.

Mosomasi

2020. június 29.

Gyerekkoromban erősen ekcémás volt a bőröm, azóta is vissza vissza tér. Emiatt nem szeretek semmilyen illatanyagot tartalmazo krémet használni, (picit ez változott kézkémeket például néha igen). Többek között ezt a kémet is felírták a dokik anno és hosszútávon ez maradt. Természetesen ez csak ápolásra alkalmas, amikor stressz vagy valami hatására előjött az ekcémám ez sem mulasztotta el, de mindennapi használatra a vízhiányos bőrömre csodaszer volt. Én illatanyag nélkül szerettem, pár éve már nem vagyok annyira válogatós:) de nagyon jó alpkrém bármilyen olajjal keverve, csak hozzáad. Például jobban szeretem mint a unguentum stearinit, mert az nekem valahogy túl ragacsos. Barátnőm szerint pedig ez túl zsíros. Pedig kevesebb petrolatum van benne mint az unguentumban és ugy tudom tartósítoszerből is kevesebb. Nyilván gyógyszertári krém lévén van benne ez is. Arcra és testre is használom, télen nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

ebeata

2020. június 20.

A legjobb száraz bőrre akár testre, akár kézre. Bőrgyógyász ajánlotta először, sose hallottam róla azelőtt, de azóta mindig van otthon. Nemcsak télen használom, amikor szárazabb a bőröm, hanem melegebb időben is és nem zsiros akkor sem, nem érzem, hogy nyárra sok lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

luucuss

2020. május 31.

Nekem nagyon száraz borom es erzekeny. A drogerias termekektol mindig kipirosodik, sot ekcemam is volt mar kremektol. Nekem ez egy csodaszer tenyleg. Nagyon puha lesz tole a borom, taplalja es nem hamlik szerencsere. Valoban nehez a krem es hagyj egy filmretegeget de nekem max 20 perc es szepem beszivja! Nagyon sokat segitett rajtam! Imádom csak ajánlani tudom mindenkinek akinek extra száraz az arcbőre és érzékeny

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

BLili

2020. május 11.

Nem vált be arckrémnek, mivel ilyen maszkhatása van. Nem is beszívódik, hanem leginkább rászárad az arcra és marad egy kis réteg, valamint ha vizes kézzel hozzáérek később, akkor "visszaváltozik krémmé" az arcomon. Valamint, ahol rá sem szárad az arcomra, fehér morzsák maradnak. De nekem még így is jobb, mint a többi nem dél-koreai, japán arckrém. Amíg utóbbiakat nem lehet rendelni, megteszi. Itthoni használatra..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

svekits

2020. március 30.

Ekcémára adták ezt a patikában, kicsit csalódtam is, hogy nem tudtak jobbat ajánlani, mert ismerem ezt a krémet, és sose voltam elájulva tőle. November óta vannak rajtam ekcémás foltok és néha a szememre is rámegy amitől begyullad és bedagad az egész, ezzel kenegettem az érzékeny, gyulladt területeket, de nem igazán csinált semmit. Ráadásul a csomagolásról hadd ne beszéljek, mert a teteje olyan, amilyen, nem tekerős, így én egyszer sikeresen elejtettem és a krém kétharmada a padlómra borult.
Nagyon fura réteget hagy a bőrömön, és mivel az ekcéma néha viszket, ha megvakarom még órák múlva is a körmöm alatt van a krém által ott hagyott réteg. Próbáltam magában, más krémekkel, olajokkal, testápolókkal, nem nagyon hozott megnyugvást, egyedül a viszketést enyhíti kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

dorqaap

2020. február 16.

Télre kerestem elsősorban nehezebb krémet, amit nappalra tudok kenni. Nekem fontos az alkohol és illatmentesség, illetve legyen pénztárcabarát is. Nekem nagyon bejött a téli hidegben, illetve utazásnál mindenes krémnek. Én áttöltöttem egy szilikonos kinyomható utazótárolóba, így tökéletesen higiénikus és könnyen adagolható. Szerintem ez hideg időben alap lesz nálunk, párom is használta a kiszáradt kezére, mivel ez teljesen semleges krém. Tavaszra és őszre fellazítom egy kis aloe verával, nekem akkor elég egy kicsit lágyabb krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

v1v13n

2020. január 23.

Inertaszedés mellett kerestem valami bőrbarát, alkohol-, pafümmentes erős hidratálókrémet, kedvező áron. Nos, ebben megtaláltam mindezt. Hátra, kezekre(!), és éjszakára használom arcra, mondhatni el vagyok ájulva tőle. A tégelyes megoldás nem túl szerencsés, de nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

angyalka1225

2019. december 5.

Napégés után borzasztóan viszketett a bőröm és akármivel kentem, úgy éreztem, csak megfojtja, amitől méginkább viszket. Gyógyszertárban ezt ajánlották rá és tényleg megnyugvást hozott, de többször is kennem kellett minden nap, ezért csak vonakodva adom meg az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

hagica14

2019. december 3.

Nekem nagyon gyorsan beissza a bőröm. Nagyon jól hidratál, érzékeny bőröm szinte csak ezt bírja. Mindig tartok belőle otthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 3.

Fairy0124

2019. november 20.

Jó ideig használtam kézkrémként. Aztán egyszer belobbant az ekcéma a kezemen, de nagyon, azóta elő-elő jön rendszeresen, és azóta az erős fellángolás óta azt hiszem ez a krém már nem jó a kezemnek ekcémára. Sőt attól tartok ez hozza elő a hólyagokat is. Sajnálom, évekig jó volt, de valamiért már másképp viselkedik a bőröm. Így le kell pontozzam, mert ekcémás lesz tőle a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.