Gyógyszertári

Ár:   410 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: B.Csilla96, Módosítva: 2021. március 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden patikában kapható, illatmentes gyógyszertári alapkrém.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lorna

2022. január 20.

Száraz pattanásra hajlamos bőrre használtam. Miteszert, pattanást, érzékenységet nem okozott.
A legvonzóbb tulajdonsága az ára:
100 ml 600 ft-ért az nem rossz.
Engem a La Roche Posay toleriane vonalára emlékeztetett a minimalista, színezék és illatanyagmentességével. Az illatmentességet külön kell kérni, én úgyis tettem, mivel volt egy meglehetősen traumatikus élményem egy citromízű itallal lol, és azóta a szagát se bírom elviselni. Ennek eredetileg citromos illata van.
Szóval a drága francia patikai márkára emlékeztet csak ugye ez 100 ml 600 ft, az meg 40 ml lassan 6000 ft.
Ami kivetnivalót találok benne az a sls de nem vagyok kémikus, orvosok meg írják fel ekcémásoknak is, akikból itt sokaknak bejött, így gondolom nem lehet olyan rossz (vagy csak kevés/ vagy tartósítószernek használják? logikázok laikusként.)
Meg hát a doboza kicsit fapados, de át lehet rakni másba.
Nem tartható el olyan nagyon sokáig de én el tudtam használni időben.
Szerintem megéri kipróbálni ha nem jön be máshova is el lehet kenni. Testre nyakra.
Nekem kézkrémnek nem jött be oda nem hidratált eléggé. Néha az arcomon is volt száraz folt, de az mostanában állandó lakója az arcomnak. (már olajjal is próbálkoztam és az se rakta rendbe) viszont nem húzódik az arcom utána meg egész nap.
Az Altruist 30-as fényvédővel jól működött nem kukacosodott.
A kísérletező mániám mindig más kipróbálására hajt, de azért ezt újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

A legvonzóbb tulajdonsága az ára:
100 ml 600 ft-ért az nem rossz.
Meg hát a doboza kicsit fapados, de át lehet rakni másba.
Nem tartható el olyan nagyon sokáig de én el tudtam használni időben.
Az Altruist 30-as fényvédővel jól működött nem kukacosodott.
A kísérletező mániám mindig más kipróbálására hajt, de azért ezt újravenném.

tauran

2022. január 8.

Argánolajjal kevertem és egy háromhetes kúra után rendbehozta a bőröm. Rengeteget beszív az arcom és reggelre mindig babapuha lesz. Alaptermék, mindig lesz itthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 8.

Era10

2021. szeptember 18.

Hát, olyan mint az ára, kb semmit nem használ, csalódás nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Hát, olyan mint az ára, kb semmit nem használ, csalódás nagyon.

BLili

2021. szeptember 5.

Testes krém, ha egy diónyit kenek, azt is beszívja a bőröm, habár másnap reggel érzem, ahogy lemosom a bőrömről. Tartósan használom most már, azonban azt veszem észre, hogy nem hidratálja a száraz bőrömet. Furcsa, mivel ahogy írtam, ez egy testes krém. Teljesen ki van száradva a bőröm. Pedig a többi lépés rendben van, nem szárítom túl a lemosóval, vagy hámlasztok túl. Ha másik hidratálót használok, azzal hidratált a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

KovacsEszti

2021. március 21.

Egy komoly, mindenhez kepest atipusos borgyulladasomra irta fel a harmadik borgyogyasz, en pedig mar teljesen remenytelenul kentem magamra ezt a hihetetlen csodaszert.
Es lass csodat, a szaraz, piros foltok naprol-napra enyhultek, majd teljesen el is tuntek. A borom ujra kivalo allapotban van, es szuperjol hidratalt. Ami tok fontos, hogy nem hagy maga utan gyulladt pattikat, vagy mitesszereket, szoval ugy taplalja a brutal szaraz boromet, hogy kozben nem tomit el. Azaz egy zseni.

Neha hasznalok egyeb arcapolo kozmetikumot is, de minimalisra rerukaltam a palettat, mert ez a par szaz forintba kerulo krem sokkal profibb. Nagyjabol a kivancsisagom vezerel, amikor valami mas lt tesztelek, de allandoan rajovok, hogy tenyleg felesleges. Egyszeruen mindent meger az az erzes, hogy vegre nem feszul, nem hamlik az arcborom.

Este es reggel hasznalom, nekem jol beszivja, az enyhen erezheto reteget egy picit letorlom, es voila, kesz a varazslat. Eletem kremje, orokke hasznalni fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Ejszakaikoboldmaki

2021. január 3.

Ó, a cremor :)
Legeslegjobb hidratáló.
Valóban hagy egy réteget, ezért csak éjszakára használom, mindenféle olajokkal pluszban néha.
Fantasztikus, egyszerű de nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

Ó, a cremor :)
Legeslegjobb hidratáló.
Fantasztikus, egyszerű de nagyszerű.

szanii

2020. december 26.

Csodakrém! Mindig kell, hogy legyen itthon. Mellette más hidratalokat is használok, sls miatt nem kenem minden nap. Reggel is és este is szuper. Könnyen beszivodik, siman lehet rá sminkelni is.
Jól hidratal. Kiszáradt kezfejre is szuper. Ára vicc. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

Jól hidratal. Kiszáradt kezfejre is szuper. Ára vicc. :)

Symeta

2020. november 11.

Nagyon megörültem, amikor hallottam erről a krémről, és gyorsan be is szereztem, még mielőtt jobban utánaolvastam volna az összetevőknek. Citromos illattal adták, ami nagyon kellemes és a citromos cukorkára emlékeztet, viszont a paraffin miatt nagyon sokáig gondolkoztam merjem-e az arcomra kenni. Mivel ilyenkor nagyon csúnyán ki tud száradni a bőröm, tettem 1-2 próbát...Hát nem erre számítottam. Ugyanúgy hámlik az arcom tovább, nem oldotta meg a problémát, és felkenés után kellemetlen, hagy egy viaszos réteget, amit (éjszakai krémként használva) még reggel sem tudok rendesen lemosni. Továbbá pár gyulladt pötty is kijött az arcomra, bár azt nem merem biztosra mondani, hogy ettől. Mindenesetre arcra többé nem próbálkozom, max kézkrémnek elhasználom majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

Orchidea1

2020. október 1.

Ekcémás a kezem.
Sajnos nekem nem vált be, pedig ez volt az utolsó reményem, hogy végre találok egy jó hidratáló krémet a kezemre.
Este bekentem, majd reggel annyira viszketett, hogy szétkapartam.
Nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Ekcémás a kezem.
Este bekentem, majd reggel annyira viszketett, hogy szétkapartam.
Nagyon csalódott vagyok.

Binga

2020. augusztus 12.

Nagyon érzékeny bőröm van, viszont ez a krém mindig beválik. Szeretek bele tenni egy kis shea olajat és/vagy ligetszépe olajat és attól még táplálóbb. Persze azért rétegzős rutinom megtartottam de próbálok egyszerűbb és kevesebb terméket használni. Ezzel zárom az esti rutinom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Nem szabványos INCI név. A Methylis parahydroxybenzoas alkoholos oldata. Patikai készítős termékekben használatos tartósítószer (pl. a FoNo VII.-ban ez a hivatalos tartósítószer), mely már kis mennyiségben is hatásos.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2