H&M

Ár:   390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tisztít és ápol.

Miliana

2014. május 5.

Nem is tudom, mennyibe kerül itthon, néhány 100 Ft, külföldön vettem, mert hirtelen hidratálóra volt szükségem, és nem akartam ezreket költeni valami olyan krémre, ami szükségmegoldásként megfelel, de itthon már nem használnám el. Bőven megéri az árát, haza is hoztam, pedig kétnaponta felkentem belőle külhonban is. Az imént jutott eszembe megint, hogy ráférne a mostanában kicsit szolitól megkínzott bőrömre némi extra hidratálás. Kb negyed órát szoktam magamon hagyni, meglepő, mennyire beszívódik, szinte issza magába az arcom, gyakorlatilag mire lemosom, úgy tűnik, mintha nem is lenne semmivel bekenve. Kellemes kókusz illata van, nem irritál, és puha bőrt hagy maga után. Nem egy kötelező cucc, az tény, de jó érzés elbohóckodni vele néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Hidratálók: Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Glucose

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.