H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dyta_93, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ajakápolók

Vaníliás ajakápoló, a puha ajkakért.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

miss

2013. augusztus 30.

790 ért vettem, teljesen megérte, nagyon szépen fényes, hosszan rajtamarad, és én ugy vettem lszre, feszesíti az ajkaim, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Petrolatum, Synthetic Wax
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Ceresin 0 0