H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. május 8.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   H&M

Finomra őrölt por csillám. Bármely sminket ragyogóvá és csillogóvá varázsol. Csillám ragasztóval használható.

nikigalantay

2017. június 5.

CSODA, CSODA ,CSODA! Gyönyörűen csillogó/sziporkázó glitterről van szó. Baromi jó áron van, mivel nagyon kevés is elég a csodás végeredmény eléréséhez. Aki szereti a csillogós partysminkeket, annak ez egy must have.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Színezékek: Black 2 / CI 77266 (Nano), Manganese Violet / CI 77742

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.