H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Pórustisztító hatással.

akkala

2012. július 7.

isteni illata van! az ara is kedvezo, es szerintem egeszen nagy adag. kellemesen melegit, de picit furan szarad meg szerintem:D hatasat tekintve tul nagy es latvanyos valtozast nem vettem eszre... ennek ellenere tervezem ujravenni, mert az illataval teljesen megfogott, kenyeztetesnek megfelelo... igazabol 3.5, de megadom a negyet:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

bendee91

2012. június 3.

Felkentem, pár másodpercig tényleg forró érzete volt az arcomon, majd elmúlt sajnos.
10-15 percig kell az arcon hagyni, és mély hidratálóként szolgál. Végül is nem rossz termék. Az árát mindenképpen megérte, mert csak 250 forint volt leértékelve, eredeti ára meg 390 forint. Nagyon sok féle arcmaszk kapható a H&M-be, lehet kipróbálok majd még párat.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Kaolin 0 0