H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: mflora, Módosítva: 2015. december 12.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Sminkek

Két összeállításban kapható paletta három különböző árnyalatú korrektorral, amivel egyszerűen kikeverheted a számodra megfelelő színt.
A hosszan tartó, krémes formula közepestől erősig építhető fedést biztosít, eltünteti a szem alatti karikákat, kisebb bőrhibákat, míg természetes marad a bőrön.

BlackRose101

2019. április 15.

Már harmadjára vettem most újra, nagyon szeretem! Szép, matt és a három árnyalatnak köszönhetően egész évben jól kihasználható. BB krém alá vagy fölé, "jobb bőr"-napokon, hétvégi boltba menős sétákon akár egy sima hidratálóval alkalmazva is szuper, szépen elfedi a kisebb bőrhibákat és a szem alatti karikákat, miközben érezni rajta, hogy minőségi termék, szépen fed, sokáig elég, mert nagyon minimális is elegendő belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.