H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   12,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   12,5 g
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes félmatt lip tint, megfelelő alternatíva a hagyományos rúzsokra. Könnyen kenhető, hosszantartó.

4 színben kapható

Kriszti.B

2014. április 20.

Raspberry red árnyalatban van meg, és nagyon nagyon szeretem :)
Kis csőrös tubusban talállható a hihetetlenül erős, szinte neonos színű lip tint.
Eleinte azt hittem, nehéz lesz felaplikálni, de szerencsére elég kicsi a csőr ahhoz, hogy egyszerre kis mennyiséget is ki lehessen nyerni belőle, így én közvetlenül a tubusból szoktam felvinni, szigorúan tükör előtt!
Ha túl sokat viszek fel, akkor hajlamos elmászni kicsit, így figyelni kell a mennyiségre, de ha sikeres a művelet órákon keresztül (az első evésig vagy pusziig :) ) fent marad. Inni is óvatosan szoktam vele, mert ugyan egy idő után már kevésbé sérülékeny, nekem sosem szokott teljesen megszáradni. Miután lejön, még marad egy kis szín az ajkakon, de az már közel sem olyan intenzív, mint eredetileg. A bőrt is megfogja, csak sminklemosóval lehet tökéketesen eltávolítani.
Én is remélem, hogy lesz más színben is, mert a többi nem fogott meg különösebben, de maga a termék csillagos 5-ös és az ára is nagyon baráti (1290 Ft)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Raspberry red árnyalatban van meg, és nagyon nagyon szeretem :)

glamoureverything

2014. március 18.

Nekem 2 szín is van, mindkettő nagyon pigmentált és elég tartósak is. Ajánlom, főleg ennyi pénzért. Remélem kijönnek újabb színekkel is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó segédanyag.