H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M

36 színből álló szemhéjpúder paletta.

AnnaPanka

2014. szeptember 27.

Elég régóta megvan ez a palettám, én szeretem nagyon. Annyi pénzért, amennyibe került, simán megéri. Nem használtam még sajnos nagyon minőségi, drága festékeket, úgyhogy lehet azért látom így, de nekem semmi bajom a pigmentáltságával. Tegnap kimázoltam a fél fejemet a kékekkel (maszkot készítettem, mielőtt hülyének néznétek :D) és nagyon szépen látszottak a színek. Utána meg alig bírtam lemosni, az arctej sem szedte le elsőre, úgyhogy szerintem azért nem rossz ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

katalinmyy

2013. május 8.

A coastal scents-es palettámmal nem veszi fel a versenyt, de összességében nem rossz. Leárazva vettem 3 euróért. Szemhéjalap kell alá és nem olyan pigmentált, de ki lesz azért használva :) van benne pár nagyon jó kis szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

dorottyaa

2012. november 21.

Ennyi pénzért abszolút megérte. Vannak benne nagyon jól kihasználható színek, a szemhéjalap viszont tényleg nem árt alá, azzal sokkal tartósabbak és a színük is jobban érvényesül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

merchajnalka

2012. szeptember 8.

én szeretem ezt a palettát, rengeteg színt kaptam egyben, bőven lehet vele kísérletezni; valóban porzik magában, de én is használok szemhéjalapozót hozzá és azzal tartós, és már látszik, hogy legtöbbet a földszíneket használom, azok gyorsan el fognak fogyni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

lefteye

2012. szeptember 2.

tényleg nagyon porzik és nem elég pigmentált. nappali sminkhez szoktam használni csak, ahhoz elég, azt mondom okés ennyi pénzért, de nem fogom újra venni az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Lulic

2012. augusztus 30.

Fölösleges vele bajlódni, mire sikerül szépen felvinni lemegy a nap, de tök mindegy, mert két perc alatt lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

wishes

2011. december 28.

Meglepően jó paletta, ennyi pénzért főleg. Vannak benne metálos és matt színek, mindegyik jól pigmentált, és jó pár szín remekül kihasználható. Egy alap viszont nem árt alá, mert amúgy tényleg nem valami tartós. A csomagolása is elég stramm, ezért én utazáshoz mindig ezt vittem magammal, míg meg nem voltak a Sleekek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

stilusnaplo

2011. november 7.

Nekem ez egyáltalán nem vált be. Tény hogy olcsó, de nagyon porzik, nem eléggé pigmentált, és alap nélkül nagyon gyorsan eltűnik. Az ok, hogy szép színek vannak benne, de azokat a színeket nem lehet előidézni a szemhéjon. Nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

Biocica

2011. október 14.

Szép színei vannak. Ár-érték arányban tökéletes, de szemhéjalapozó nélkül kb. 2 óra múlva már semmi sem látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Sorea

2011. október 13.

Lecsaptam rá, amint megláttam. Nagyon szeretem, mert erősen pigmentált és tartós, ennyi pénzért nagyon megérte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 13.