Hada Labo

Ár:   $13   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. november 19.

Ár:   $13
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Olívaolajos lemosó a nehéz és vízálló smink, valamint a szennyeződések leoldására.

Parfüm-, ásványolaj-, alkohol- és színezékmentes.

Penge

2019. november 25.

Egyszerre rendeltem meg a Kosé Cosmeport olajos lemosójával, és így összehasonlítva , ez egy kicsit alul maradt. Pl. a szempillaspirált nem szedi le maradéktalanul, egy kis elmaszált fekete festék minden alkalommal ott virít. Aztán a BB krémmel sem tud maximálisan megbirkózni, mert a vizes arcöbítés után, bár nem látszik a tükörbe nézve, de a fehér törölközőn sajnos igen a BB maradvány. Azért elhasználom, de vizes öblítés után, még egy higított teafás habzó vegán lemosóval átmegyek az arcomon. Ó és ami még zavaró, kicsit bántja a szememet, jó darabig pillogok , úgy fél óra , mire elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 25.

xxs

2019. augusztus 20.

Update: a nem vízálló szempillaspirállal úgy-ahogy bánik el, kicsit macerás vele, de nem vészes. Már ennyi "sminkhez" is muszáj a plusz lemosás utána egy sima arclemosóval(double cleanse).

Hialuronos verziót próbáltam. Jó, könnyű, olajos lemosó, jól tisztít és sima vizes öblítés után sem hagy réteget az arcon.
A hialuronsavat lemosó termékben teljes parasztvakításnak tartom, a lefolyóban mindegy, hogy hidratál-e. Ettől függetlenül szeretem ezt az olajat, egy pumpával használok belőle. Smink nekem nincs, a fényvédőt még strandolós mennyiségben is leszedi ennyi is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Asianlover

2019. július 7.

2019 július: DW Light alapozót használok mostanában a leggyakrabban. Ez rávilágított, hogy ideje pótolnom az olajos lemosó készletet, mivel gyakorlatilag lerobbanthatatlan. De nem ezzel! Pillanatok alatt leoldja az alapozót, tökéletesen tisztít, puha és hidratált a bőr. Örülök, hogy újra ezt választottam, legjobb lemosó! Kedves bónusz, hogy 2 hét alatt ideért Japánból, és egy pici kis hattyú origamit is kaptam hozzá :) nagyon kedves ajándék :)

2018. július: ☆Fontos: az olíva olajos lemosó nem ugyanaz, mint a hialuronos. Megpróbáltam feltölteni, de visszadobta az admin, gondolom, a nagyfokú hasonlóság miatt. Vagy valahol elveszett a hialuronos a KM útvesztőjében... lènyeg, h ez a kritika a hialuronsavasról szól.☆

Véletlenül akadtam rá a neten, eddig csak a Face Shop-os Green Tea olajos lemosóját használtam. Annak az illata nem nagyon jött be, a sminklemosó hatása viszont maximálisan. A hialuronsavon akadt meg a szemem, ezért gondoltam, hogy adok neki egy esélyt. És nem bántam meg! Az eddigi legjobb arclemosó, amivel dolgom volt! Illatmentes, kíméletes, nem irritál, és csodásan puha és hidratált lesz a bőröm. Én vattakoronggal kezdem a szemfesték lemosással, ehhez az Yves Rocher kétfázisú lemosóját használom. Második lépés ez az arclemosó. Este 2, reggel 1 pumpányi adag. Ha kifuttatom a többi egyéb terméket, ami még bontva van, biztos, hogy ezt fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

pancsolos84

2019. március 12.

A hyaluronos verzióról: Ez a legeslegjobb olajos lemosó a világon! Semmi irritáció, gyönyörűen hozza le a sminket! 2 pumpa elég az arcra, nagyon folyós állagú, könnyen oszlatható. Vízzel egyszerűen lemosható. Nagyon sokfélét próbáltam már, sorakoznak a polcon a bontott olajos lemosók, de azt hiszem csak ő marad. Újra és újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Emiii

2018. március 6.

Az első teljes kiszerelésben megvásárol tisztító olajom. Vagy egy hónapig bogarásztam az INCI-ket és értékeléseket, hogy megtaláljam az igazit és úgy tűnik, sikerült is. Feltétel volt, hogy ne legyen benne parfüm, kőolajszármazék, sem semmi fölösleges trutty. Már bő két hónapja használom (a flakon felénél tartok) és töretlen a szerelem. Illatmentes (vagyis nagyon enyhe natúr olaj illata van), nem okoz irritációt, nem vakulok meg tőle, nem marad az arcon, nem szárít, nem zsírosít, egy szóval tökéletes. Két pumpálás elegendő az arcra, bár szemsminket nem használok, így arról a részéről nem tudok nyilatkozni. Híg, mint a legtöbb olaj, de szerintem sűrűbb, mint az Innisfree Green Tea-je. Biztos újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Antioxidánsok: BHT