hair culture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lifeandmarshmallow, Módosítva: 2013. november 26.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Samponok

Az aranka növény tejéből és a hidratáló B5 provitaminból álló gazdag összetétel ápolja, fényessé és könnyen kezelhetővé teszi a száraz és igénybevett hajat.

Lory

2015. január 4.

Szeretem az Aldi hajápoló termékeit de ez a sampon nem jött be.Enyhén száraz és szálkásodásra hajlamos a hajam,úgy gondoltam akkor pont nekem találták ki de mégsem.Nagyon zsírosított pedig rám egyáltalán nem jellemző.Hajmosás utáni nap még szép fényes,egészséges a hajkorona,2.nap még vállalható de 3.napra egy összeállt zsírköteg van a hajam helyén:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

paranoidcat

2014. november 1.

A kezdeti lelkesedésem eme sampon iránt hamar elillant: a fejbőrömet kikezdte, és nagyon hullott tőle a hajam. Váltottam sampont, és bár a fejbőröm állapota nem jobb, a hajam már nem hullik. Sajnálom, de le kell pontozzam - pedig az elején szimpatikus volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

b.krissy

2014. május 12.

Tobb Aldis sampont is hasznaltam es eddig mindegyikkel meg voltam elegedve. De ez (es a zold gyogynovenyes) valt be a leginkabb. Nagyon kellemes selymes az allaga, konnyen lehet vele hajat mosni es nem gubancolodki hajmosas utan a hullamos hajam. Szerintem nagyon jo termek kedvezo osszetevokkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 12.

lavander

2014. január 26.

Szerintem kicsit "öreges" az illlata, de ezt leszámítva meg vagyok vele elégedve. Átlagos sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 26.

Lifeandmarshmallow

2013. november 18.

Vonakodva vettem meg ezt a sampont, mert egyszer már befürödtem ezzel a márkával. Csodák csodájára ez most beválni látszik, nem nehéz tőle a hajam, könnyű kiöblíteni, kellemes illata van, s balzsamozni is ritkábban kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 18.

Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Silk, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.