Hair Nice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. február 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A Hair Nice Sampon egy Természetes, gyógynövény hatóanyagú készítmény. Hatására a haj növekedése gyorsulhat, a faggyúmirigyek működése harmonikusabbá válhat, a fejbőr több „táplálékot” kap, fényesebb, és dúsabb lesz a haj. A Hair Nice Sampon használatával  javulhat a nyirok-, vérkeringés, a bőr anyagcseréje és  a bőrlégzés, így tehát új életre keltheti a hajhagymákat, oxigénhez juttatja a fejbőrt.

Ajánlott: Túlzott zsírosodás, zsíros korpa, koszmó, fejbőrgyulladás, érzékeny fejbőr esetén

Hatóanyag: borsmenta, rozmaring, csalán, körömvirág

Kiszerelés: 200 ml

TitaniaBell

2017. december 14.

Nem értem én ezt... van legalább 4-5-féle, teljesen különböző hajproblémára kínált samponja ennek a márkának, de betűre ugyanaz az összetétele valamennyinek - és nem csak itt a leírásokban, ami lehetne akár véletlen figyelmetlenség is a feltöltő részéről. De nem, nem erről van szó. Nagykerben nemrég kézbe vettem és egyenként olvastam végig az összeset. Zsíros haj, korpás haj, hajhullás... mind-mind ugyanaz. Azt, hogy a honlapjuk szerint "információk" lennének a néhol pixelesre nyomtatott és nehezen olvasható címkés flakonok mélyén... ezt inkább szó nélkül hagynám...
Régebben egyszer kipróbáltam, még mielőtt észrevettem volna ezt a furcsa azonosságot a típusok között. Egy ideig korrekt kis samponnak tűnik, de nem tisztít jól, és még több zsírosodás, lerakódás, viszketés lesz a végeredmény. Sosem venném újra.
15-16 éve a Nice hajgyógyászat egy sikeresen működő hely volt. Teljesen személyre szabott kezelésekkel gyógyították az egyéni problémákat, nekem is segítettek egyszer. Sajnos ez a túlzott spiritualitás, ami most körüllengi őket, tőlem annyira távol áll, hogy nem tudok ettől elvonatkoztatni. Ha legalább minőségi termékekhez adnák a nevüket... de ebből inkább azt látom, hogy már csak a profit számít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

scooterga22

2012. október 31.

Pár napja vettem, másodjára mostam vele hajat. Ezelőtt a Rougj fejbőrtisztítóját használtam, de a herbaházban jártam és ott nem volt olyan, gondoltam kipróbálok mást.. Az illata teljesen ugyanolyan.. :) Arra jutottam így 2 mosás után, hogy megéri az árát.. ( 1500 ft volt feleannyi, mint a másik :) ) Közel olyan jó, mint a drágább Rougj... Nem kócolódik, nem szárít, van tartása a hajamnak.. Igaz a hajvégemre kifésülős elsev-et használok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

gerbaud

2012. március 14.

Nagy reményekkel rendeltem meg ezt a sampont, mert annyira szépeket írtak róla a honlapjukon (hát igen, jó a marketingesük:P). Az illatát imádom, leginkább a menta dominál, de nem férfias, csak kellemesen friss. Az állaga gélszerű, hígítva kell használni, ezt a hátoldalán fel is tüntették. Az ajánlás szerint kétszer kell vele hajat mosni, de tényleg muszáj is, hiszen elsőre szinte egyáltalán nem habzik, második mosásnál viszont már nagyon. Jó érzés vele hajat mosni, és ami nagyon fontos, nem csinál szénaboglyát a hajamból, de én így is, úgy is használok utána balzsamot. Akinek nem hajlamos a gubancolódásra a haja, annak ezzel a samponnal talán nem is lesz rá szüksége. Azt írják, hogy megoldja a fejviszketést, koszmót, korpásodást, zsírosodást, hajhullást stb. Hát... Nekem sajnos viszket a használata után a fejem. Nem eszeveszetten, de néha eléggé:(. Talán érzékeny vagyok valamelyik alkotóelemére.

Update: felfüggesztettem a sampon használatát, ugyanis a fejbőröm ettől is borzalmas állapotba került. Próbáltam utánanézni a samponban lévő tenzidnek, és amit találtam, annak megfelelően ez nemes egyszerűséggel a Sodium Laureth Sulfate teljes neve. A sampon totális pénzkidobás volt (pedig nem is olcsó), ugyanis nem tudom elhasználni sem, így kőkeményen 1 csillaggal tudom csak jutalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.