HairClinic

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: corleona, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A hajgyökeret olyan ásványi anyagokkal és vitaminokkal táplálja, amelyek hozzájárulnak az egészséges hajszerkezet megőrzéséhez. A retard filmtabletta különlegessége, hogy a benne lévő tápanyagmennyiséget több órán keresztül, elnyújtva juttatja a véráramba. Ezáltal folyamatosan ellátja a sejteket tápanyagokkal.

Hatóanyagai:

• A kovaföld olyan természetes anyag, amely számos ásványi anyagot és nyomelemet tartalmaz, közöttük is kiemelkedő mennyiségű szilíciumot. A szilícium a szervezet számára nélkülözhetetlen esszenciális nyomelem, ami fiziológiás körülmények között a bõrben és a csontban halmozódik.
  • A gránátalma magas antioxidáns-, polifenol- és flavonoidtartalmú gyümölcs.
  • A biotin a természetes hajnövekedési folyamat egyik fő komponense. Hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához.
  • A cink az ásványi anyagok közül a legfontosabb olyan elem, amely hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához.
  • A réz hozzájárul a haj normál pigmentációjához.
  • Az A-vitamin hozzájárul a bőr normál állapotának fenntartásához.

Adagolás: napi 1-2 tabletta,

szinesenszep

2019. augusztus 7.

Két hónapja használom, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Érezhetően jobb a hajam állaga. Erősebb, kevésbé hullik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

DoDobogyo

2019. július 28.

Egyszer megvettem, többet biztos nem fogom. Semmi változást nem látok, a hajam hullott mellette ugyanúgy, ráadásul méreg drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

LittleBaby

2019. július 10.

2019. július 10.: Az utolsó héthez érve megírom a személyes összegzésemet:
A babahajaim jobban nőttek, és lettek is újak, főleg a fejem hátsó részén, ezért nem láttam, de elöl sok változást nem vettem észre. A hajhullás visszaszorult, de ez lehet azért is, mert a tavaszi "hajváltás" befejeződött. :) Semmi mellékhatását nem éreztem a kapszuláknak. :)
Nincs wow érzésem most sem, de úgy érzem, megérte ez a 3 hónap. Legközelebb kipróbálok mást is, viszont simán visszatérnék rá, végig napi 2 szedésével. (4 csillag)

2019. június 8.: Hajhullás miatt, fodrász javaslatára kezdtem el szedni. A kiinduló problémám a hajhullás mellett az volt, hogy a babahajaim, amik voltak/vannak nem igazán nőttek, egyszóval kellett valami változtatás a hajamnak.
Mivel nem tudtam, hogy melyik hajkapszulát válasszam, mert mindenkinek más vált be, a gyógyszertáros hölgy segítségével végül erre a HairClinicre esett a választásom. Itt is jó véleményeket olvastam róla, így adtam neki egy esélyt.

A tapasztalatom: Most járok közel a 2. hónaphoz, egy 90 darabos csomagot elfogyasztottam 1,5 hónap alatt (napi 2), most a maradék 1,5 hónapban napi 1-et szedek. Nagy változást nem tapasztaltam, maximum a babahajak kezdtek el jobban nőni, de nem igazán feltűnően. Nincs különösebb extra hatás érzésem vele kapcsolatban.. A hajhullásom noha visszaszorult, de még így is sok jön ki (szerintem) egy hajmosás és hajszárítás alkalmával. Végigszedem a maradékot, aztán jövök egy összegzéssel. :)
Most úgy érzem, hogy nem fogom újravenni, ki fogok próbálni mást is, hátha valami jobban beválik nekem, mert véglis nem vagyunk egyformák. Viszont nincs kizárva, hogy egyszer mégis visszatérek hozzá, esetleg végig a 3 hónap alatt napi 2 szedésével. (3 csillag)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

2019. július 10.: Az utolsó héthez érve megírom a személyes összegzésemet:

sagnes

2019. március 26.

Hajhullás miatt esett a választásom a termékre. Napi egy tablettát vettem be. Rengeteg babahajam nőtt tőle, fényesebb és puhább lett a hajam. De a hajhullás visszaszorításában nem vettem észre különösebb változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Tsummer

2019. március 11.

Hát örülök, hogy a három hónapos kúrát vettem meg, mert egyenlőre egy hónap után semmi változást nem látok. Ugyanúgy hullik a hajam, nem nőtt semmit, puhább meg szerintem csak a pakolástól lesz amit mindig hajmosás után teszek fel... ( majd update-elek még )

UPDATE:
Szóval lejárt a 3 hónapos kúra. A hajam nem nőtt tőle ( a 3 hónap alatt 3 centit csak) , viszont sok babahajam lett. A hajhullás miatt kezdtem el szedni, nagyon sok hajam hullott ki főleg hajmosás után, 5-10 szálat húztam ki kb 5-6szor hogy kijöjjön amelyiknek ki kell és ne a ruháimon landoljon. Ezen annyira segített hogy konkrétan már csak egyszer szedek ki 2-3 hajszálat. Szóval ezen a vártnál jobban segített szóval a végén megkapja az 5 csillagot.

Egy téli hajkúrának mindenképp ajánlanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

UPDATE:

Egy téli hajkúrának mindenképp ajánlanám!

renata89

2019. március 8.

A decemberi DM Kedvencek dobozban volt benne, kettő dobozt is vettem akkor, így most márciusban jár le a kúra, napi kettőt vettem be.
Most először próbáltam, a hajhullásomat csökkentette és valamennyit nőtt is a hajam, de inkább babahajból lett több és erősödött.
Nekem bevált, továbbra is venni fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Nekem bevált, továbbra is venni fogom.

Zsofii88

2019. március 8.

Végeztem a 3 hónapos kurával. Én 1 tablettát vettem be naponta. Nincs olyan wow érzésem,tapintásra a hajam nem változott,viszont babahajam sok lett.
A hajam hullására kezdtem el szedni,ezt viszonylag szépen rendbe rakta.
Ráadásként a szemöldököm és a körmöm elég gyorsan nőtt tőle :D
Ujravenném-e...hát az ára szerintem elég borsos,de lehet belevágok mégegy kurába majd ősszel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

A hajam hullására kezdtem el szedni,ezt viszonylag szépen rendbe rakta.
Ráadásként a szemöldököm és a körmöm elég gyorsan nőtt tőle :D

biju94

2019. február 24.

Már túl vagyok egy 90db-os kúrán, már a 2. ilyen 3 havit szedem. Naponta 2 kapszulát.

Nos, babahaj minimális, viszont én nem is azért vettem, hogy bokáig érő hajam legyen vagy megkétszereződjőn a sűrűsége :D hanem, hogy a katasztrófális hajvégeimet tegye rendbe... nagyon durván tört a hajam az elmúlt időszakban...sosem volt olyen rossz állapotban...DE! Ez a cucc egész jól helyhozta illetve a hidratáló pakolások/balzsam/olaj is rásegített.
Csodát nem tett,de önmagában a hajápolás már kevés volt kellett egy kicsit belülről is segíteni. Szebbnek , egészségesebbnek tűnik és nincs a ruhámon annyi törött hajszál mint néhány hónapja a kapszula szedése előtt.
Nálam nem okozott semmi problémát a szedése, nem lettem pattanásos, nem híztam...stb szerintem ez a legjobb hajvitamin amit lehet kapni...
Akciósan megéri beszerezni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Akciósan megéri beszerezni!

Botka

2019. február 13.

Még nem végeztem a kúrával, de eddig ez a legjobb hajvitamin amit szedtem, pedig már a fél piacot végigprobaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

dzsungelszem

2019. január 24.

Még csak két hete szedem, de lassan ki sem látszok a babahajakból. Eredetileg hajhullásra vettem, mert a festék miatt nagyon nagyon hullik a hajam, ezen még annyira nem látom, hogy segített volna, de azért optimista vagyok! Napi két tablettát szedek, és nem bántam meg hogy kiadtam rá ennyi pénzt, mert már most látványos eredményei vannak. Jaa és az utóbbi két hétben a bőrőm is letisztult, sokkal szebb mint volt, ami nálam nagy szó, mert eddig szinte állandó volt a gyulladás rajta. Hé emberek, csodaszer!

Update: Lassan a végére érek a 3 hónapos kúrának. Teljesen helyrehozta a hajam, rengeteget nőtt és dúsult is a kúra alatt! Mikor elkezdtem szedni éppen vállig ért (szőkített, dauerolt hajam van), most a hátam közepéig megnőtt (és nekem tényleg k*rva lassan nő a hajam)!! Szívem szerint szedném megállás nélkül, de majd vissza térek rá nyáron is egy újabb hajturbózásra. Napi két tablettát szedek reggel-este. Jó szívvel tudom ajánlani bárkinek, aki szeretne egészséges hajat! Próbálkoztam sokféle vitaminnak, de eddig egyik sem hozott ilyen eredményeket. Én biztos, hogy minden évben fogok egy-két ilyen kúrát tartani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Ascorbic Acid, Retinol, Tocopherol, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin, Sucrose, Glucose
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Retinol, Tocopherol, Biotin

A zsír bontásakor keletkező zsírsavkeverék.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Retinol a I v

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.