Varga

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2014. október 19.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolás

100% gyógynövényi hatóanyagok. 19 gyógynövény koncentrált tiszta kivonata.

katiev90

2019. október 1.

Szinte már nincs is olyan hajnövesztöszer amit ne próbàltam volna. Ôszintèn szólva, ez az egyetlen aminek èreztem a hatàsàt. Egyetlen negativuma, hogy nagyon erös az illata, ès nem èppem frizura baràt. Ennek ellenère úgy gondolom, hogy tökèletesen azt adja, amit igèr, ès az àra is rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Teokleia

2019. szeptember 9.

Ahhoz képest, amennyibe kerül, nálam samponnal együtt sem fejtett ki hatást. Túl nagy rizikó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Viola23

2019. május 23.

Több dobozzal vettem már, és tényleg érezni a hatását. Kétnaponta szoktam használni lefekvés előtt, és másnap mosom is meg a hajam, mert elég "csúnya" lesz a hajtövem utána. Ráadásul ez a gyógynövényes illata is megmarad ami azért zavarna napközben. De ennek ellenére jó kis szer, kevésbé hullik a hajam tőle, mintha erősebbek is lennének a szálak, van tartása a hajamnak. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

tonic

2019. március 25.

Volt ilyen is, mérsékelte a hajhullást, csupa olyan összetevő van benne,amit hajra ajánlanak, - ez tetszett,de ahhoz képest,h víz az elsődleges,szerintem drága, hisz viszonylag kicsi,gyorsan fogy,legalábbis rendszeres használat mellett,stb,de mindenesetre jó egyébként. Drágább az itt írtnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

rebus1986

2019. március 7.

Ezzel kezdtem, amikor el kezdett hullani a hajam, de más után kellett néznem, mert több hónap használat után sem használt semmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

tyutyu

2019. január 21.

Ez egy fantasztikus termék!!! Nagyon sajnálom hogy nem írják le az összetevőket, nyilván nem véletlen :) de akkor is zseniális! pajzsmirigy gondok miatt hullott a hajam, aztán stressz, vitaminhiány stb. ettől babahajak nőttek, megállt a hajhullás. Én nagy rajongója vagyok. Bár most kipróbálok egy olcsóbbat ha beválik sajnos nem ezt fogom használni mert nem olcsó és igen kb 1 hónapig elég, én napi 1-szer használtam. De hálás vagyok ennek a készítménynek!! :) Ja és a zsírosodó hajamnál egy nappal kitolta a hajmosást, ez is plusz pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

ilus

2019. január 9.

én revalid kapszulával együtt használtam, erősebb, időszakos hajhullásra és használt, nem zsírosította a hajtöveket. összességében elégedett vagyok vele, maximum egy hónapig elég, de inkább rövidebb ideig, napi 2x használattal, mivel nem tudom, hogy revalid nélkül milyen lett volna, ezért csak 4 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Makk Zsuzsó

2018. november 12.

Sajnos nekem ez a termék nem használt. Se hajhulláscsökkenés, se babahaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Sajnos nekem ez a termék nem használt. Se hajhulláscsökkenés, se babahaj.

DragonMom

2018. november 1.

Csomókban hulló szőkített hajamra használtam 3 éve.
Fantasztikus volt. Egy palackot kb 3 hét alatt használtam el. Teljesen megállította a hajhullást, és rengeteg babahajam lett.
Ehhez napi kétszer használtam teljes fejbörön.
Az adagoloja szuper, ne dobjátok ki, ha elfogyott, bármilyen ápoló jol adagolható vele ;)
Nekem is zsirositotta a hajtöveket.
Sajnos megint ujra kell vennem, de legalább tudom, hgy segiteni fog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

Csomókban hulló szőkített hajamra használtam 3 éve.
Ehhez napi kétszer használtam teljes fejbörön.
Nekem is zsirositotta a hajtöveket.
Sajnos megint ujra kell vennem, de legalább tudom, hgy segiteni fog. :)

rozska

2018. szeptember 11.

Nyáron a nagy melegben sokszor beizzadt a fejem, viszketett is a fejbőröm. Fésülködéskor észrevettem, hogy jobban hullik a hajam. Egyik barátnőm ajánlotta, hogy próbáljam használni a Varga hajcseppet. Már 1 nap után nem viszketett a fejbőröm és kb. 4-5 nap után sokkal kevesebb haj maradt a hajkefémben. Azt is észrevettem, hogy nem zsírosodott annyira a hajam és sokkal jobb tartása lett. Köszönöm Önnek Varga Úr!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Torma. Hogy mi célt szolgál a kozmetikumokban arról nem igazán van információ, de minden esetre a torma olyan hasznos anyagokat tartalmaz, mint kálcium, nátrium, magnézium és C-vitamin.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Közönséges bojtorján. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása révén minden bőrtípus számára hasznos összetevő, a levél kivonata pedig antibakteriális hatása miatt hatásos lehet acne ellen.

Csalángyökér. A népi gyógyászatban vizelethajtó, vesekőhajtó és hólyaghurut elleni gyógynövényként használt.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Nyírfa levél. A Dr Hauschka honlap szerint a nyírfa elsődleges gyógyhatása, hogy vizelethajtó és anyagcsere elősegítő hatása van, így méregtelelnítő kúrákban használt. A nyírfa nedve pedig hajhullás, korpa és hajzsírosodás elleni anyag, mellyel hajápoló termékekben találkozhatunk.