Hansaplast

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. január 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Támogatja a kissebb felületi sérülések (vágások, horzsolások, karcolások, első. és kissebb másodfokú égési sérülések) gyógyulási foylamatát.
  • Segít csökkentni a hegképződést.
  • Légáteresztő védőréteget képez, mely óvja a sebet a kiszáradástól.
  • Nyílt sebekre is használható.
  • A kezeletlen sebhez képest 2x gyorsabb gyógyulást biztosít
  • Mentes az illatanyagoktól, színezékektől, tartósítószerektől és állati eredetű anyagoktól
  • Kisgyermekek kezelésére és sérült, irritálódott, száraz vagy érzékeny bőrön is használható

Vitaminok: Panthenol

Ceresin 0 0