HappySkin

Ár:   1 490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   1 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1390 Ft

Ebben a tisztító szappanban sok olyan természetes alapanyag található, ami segítheti a pattanások kezelését: aktív szén, teafaolaj, kendermagolaj. Alapja öko kecsketej, mely proteinekben, telítetlen zsírsavakban, A- és B-vitaminokban, ásványi sókban és nyomelemekben gazdag. A hozzáadott olívaolaj pedig segíti a bőr regenerálódását.

A termék mesterséges színezéktől, illatanyagtól, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Ár: 1390 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
Rami98

2019. július 6.

Már régóta szemezgettem ehhez hasonló szappanokkal a drogériákban, annyira csábítóan néznek ki. Végül emellett döntöttem, mert kifejezetten bőrbarátnak tűnt. Kellett egy kis idő, hogy rájöjjek, újfajta "baráraim" a bőrömön ettől jöttek ki. Azonnal a kukában landolt. A homlokomon jelenleg 30-40 pici dudor van, amiket kinyomni sem lehet, nem is igazán mitesszerek, de egy egész pofás domborzati térképet csináltak a bőrömből. 3-4 napja küzdök ellenük zéró eredménnyel, elkeserítő. És ráadásul iszonyatosan szárította még az ên zsíros-normál között ingadozó bőröm is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

lorafair22

2019. május 28.

Szappanokat sokkal jobban szeretem, mint a tusfürdôket, szòval az egèsz testemre hasznàlom ès nagyon jò! Puha ès matt lett a bôröm mèg tonikot ès arckrèmet is feleslegesnek èreztem feltenni utàna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

izabellamarton

2019. március 6.

Nagyon szeretem a happyskines szappanokat. Ezt a félét kislányom serdülő korba lépésekor kezdtük el használni. Sokszor jönnek elő a fránya pattanások az arcán. Ez a szappan nagyon sokat segít neki. Lehúzza a gyulladást és nem maradnak hegek az arcán. Szépen mattítja a bőrét, de közben nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Horvathangelika1

2018. november 16.

Jöttem lehuzni ezt a f-ost. Alapbol zsiros es szaraz kozott van az arcom,neha ez neha az. Ennek a felet elhasznaltam,amikorra rajottem h a ket orcamon emiatt vannak piros foltok.
Ma avokadot tettem az arcomra,puha lett . De amint ezzel atmostam orulten szaraz es piros lett, folosleges 1690ft.

Par nappal kesobb: furdeni akartam elhasznalni. A boromet nem bantotta, de a kezeimnek nagyon furcsa szaga lett tole. Szo szerint szaga. Savanyu , szornyu. Nem hasznalom mar 3napja, es a szag eltunt. Fontos hamreteget sertett fel a boromon, remelem mas nem jar igy. Kidobom,mas lehetoseg nincs. Pedig ilyet sose csinalok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Soly77

2018. szeptember 11.

Szerintem xart se ér... amire kitalálták legalábbis biztosan nem... sajnos a piros napjaim körül fájó göbök szoktak rajtam kijönni, gondoltam majd ez segít... hát nem, nem rontott de nem is használt egy pillanatnyit sem... nem ajánlom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Leander

2017. február 18.

Alapvetően hatalmas csalódás volt számomra a Happyskin. Amikor piacra léptek, lecsaptam rájuk: natúr kozmetikumok, ráadásul magyar - nyilván nagyon tetszett a koncepció. Vettem sok mindent magamnak is és Karácsonyra anyukámnak. Egytől egyig vacaknak bizonyult az összes, semmi hatása, vagy ha mégis, akkor inkább negatív, a termékek nehezen használhatóak és rettentő hamar megromlanak. Így aztán nem mondhatni, hogy repestem az örömtől, amikor ajándékba kaptam ezt a szappant pár évvel később. Szerencsére ez azonban kellemes csalódás volt: nagyon jó kis szappan, alaposan tisztít, sokkal szebb lett a bőröm mióta használom, kevesebb rajta az egyenetlenség, pattanás, mitesszer. És emellett nem szárít, nem húzódik tőle a bőröm, mint ahogy az egekbe magasztalt manna szappanoktól. Szóval ez a termék nagyon bejött, így lehet, hogy a jövőben kap még egy esélyt nálam a Happyskin - elsősorban azért csak szappanok terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

HontiAgi

2016. június 30.

Egyszerre imádom és gyűlölöm. Imádom, mert ahogy előttem is mondták nagyon nagyon jól lepucolja a fejemet,jól leszedi a nyári extra zsírt, mattít, leszárítja a partikat. DE! Szerintem olyan szaga van mint a felböfögött gyomorsavnak... tehát úgy érzem magam mintha teliberókázták volna a fejem. Kenni kell rá valamit utána hogy elvegye a szagot, de még ezt is bevállalom. Persze nem zárkózom el ha valaki tud ilyen hatást ilyen szag nélkül😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

AlexandraIri

2016. május 19.

Nekem csak pozitív tapasztalatom van vele, nagyon régóta használom. Az arcomat szépen kordában tartja, tökéletesen tisztít, nekem abszolút bevált, sokszor "újravevős" kategória :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

helgus777

2015. október 15.

Nekem teljesen bevált, mostanában eléggé sok lett a pattanásom és teljesen elmúltak 1 hét alatt és sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm mióta használom, mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Stanczi

2015. október 2.

Mostanában borzasztóan pattanásos a bőröm, gondoltam kipróbálom. Miután a felét elhasználtam, sem tapasztaltam javulást, sőt mintha csak rosszabbodott volna a helyzet. Egy nagy NEM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Elaeis Guineensis Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil
Illatanyagok: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Limonene
Színezékek: Charcoal Powder

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.