HappySkin

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mizabella, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   10 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Mitől különleges ez az arcápolószérum? Hidegen sajtolt BIO olajokat sűrítettünk össze, hogy a benne lévő hatóanyagok azonnal érintkezzenek a bőrfelülettel.Tartalmaz többek között E vitamint és növényi kivonatokat is. Simítja, ápolja, táplálja a bőrt. Élettel teli, feszes bőrt várhatunk használata során."

80% BIO tartalmú termék.

Ajánlott: Normál, száraz arcbőrre. Ekcéma, rosacea, psoriasis és érzékeny bőr kezelésére.

halakviz

2019. január 16.

ez egy csoda! Tényleg elixir a bőrnek! Az igaz, hogy nehezen ívódik be ( erre rá lehet segíteni pl. aloe-gél hozzáadásával, mert az bepasszírozza a bőrbe) , de utána garantált a selymes pihe-puha bőr. Az illata egy kicsit fura, de legalább érezhető, hogy valamit adagoltam a bőrőmnek. Egyáltalán nem baj, hogy "sárga", mert ad valami színt az arcomnak és bizonyítottan benne van a homoktövis csodaszer- amit máshol nem találnék. Újravenném? Igen, már megtettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

nekoSX

2017. november 9.

Müller akcióban vettem kb 1 éve, de még nem nagyon fogyott el csak kb a fele. Nagyon szépek az összetevők és nagyon szeretem a különféle olajakat bőrápolásra és a HappySkin egyéb termékei is nagyon jók...DE ez az elixír tényleg csak és kizárólag éjszakára való, mert 1) egyáltalán nem szívódik be, akármilyen vékonyan kenem, 2) teljesen besárgítja a bőrt (gondolom a homoktövis olaj miatt) és ez a répa szín maradandó - arcon + ruhán + ágyneműn. Ha sikerül este elég korán feltenni az arcomra és nem végzi az egész a párnán 1 órával később, akkor tényleg szépen ápol (mint bármilyen hidegen sajtolt olaj), de mivel erre nincs mindig időm és az sem működik, hogy naponta húzok tiszta ágyneműt, ezért le kell pontoznom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

evikehadnagy

2016. december 14.

Nekem az teljes mértékben bevált, mint éjszakai mélyhidratáló szérum. Elég sokat próbáltam, de eddig ez a legjobb! Érzékeny is bőröm, ezért nagyon nem mindegy, hogy mit kenek rá, de ezek a típusú termékek sosem okoznak problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

markusgina

2016. szeptember 24.

Kicsit félve vásároltam, mert eddig az olajosabb szérumok nem igazán váltak be, de gondoltam megpróbálom, mert az eddigi termékek a márkánál nem okoztak csalódást. Éjszakára kentem fel, nagyon vékonyan, ahogyan a boltban tanácsolták, és teljesen meg vagyok elégedve vele. Reggelre olyan baba lesz a bőröm, mint gyerekkoromban, és kisimulnak a ráncok is :D nagyon jó az összetétele ennek a szérumnak és gazdagon hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

pluca

2016. április 4.

Rozaceámra vettem, még csak néhány napja használom, de eddig elégedett vagyok. Az illata elég érdekes, édeskés, de nekem valahogy nagyon tetszik. Annak ellenére, hogy igen olajos, elég gyorsan felszívódik, de én emiatt inkább este használom. A happyskin termékek tele vannak természetes összetevővel, én eddig nagyon elégedett vagyok velük, megszépült tőlük a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.