HappySkin

Ár:   1 590 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: GáborHenriette, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   1 590 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1490 Ft

Száraz és érzékeny bőrtípusra

A Holt-tengeri iszap ásványi anyagai és a bőrkondicionáló sheavaj, energiával és nedvességgel töltik fel a bőrödet. Az öko kecsketej proteinekben, telítetlen zsírsavakban, A- és B-vitaminokban, ásványi sókban és nyomelemekben gazdag, így a legszárazabb bőrrel is felveszi a harcot. A hozzáadott rózsaszín agyag pedig nyugtatja az irritált bőrt.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

fennecfox

2016. június 21.

Nálam most fogyott el és imádtam! Nagyon puha lett tőle a bőröm, nem szárított és az illata is nagyon finom! A páromnak is tetszett, ő is előszeretettel fürdött vele, pedig nem szereti a szappanokat. azt mondta: Ez más, mint a többi! Egyetértek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Please

2016. február 1.

Engem egyáltalán nem szárít, sőt, nem is kell a használata után testápló, érezni, hogy a shea vaj puhítja a bőrt! Nagyon szeretem, ahogyan eddig a többi Happy Skin termékben sem, a szappanokban sem csalódtam. 5 csillagot érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Aquariusgirl

2014. október 25.

Az eddgi próbált Happy Skin szappanok közül ennek van egy kis illata, ami nagyon fincsi, de nem marad meg a bőrön :-( Testápoló használata nem hagyható el kiegészítésként, pedig azt írják, hogy rengeteg természetes bőrápolóanyag van benne. Lehet, de engem akkor is szárít, pegdg nincs is száraz bőröm. És drága!! Ezen tulajdonságok miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 25.

Hidratálók: Silk Amino Acids