HappySkin

Ár:   2490   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kuncogo, Módosítva: 2016. július 6.

Ár:   2490
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"A popsikrém hosszas kísérletezés eredménye. Igyekeztünk magyar alapanyag gyártóktól beszerezni a minőségi komponenseket. A körömvirág kivonatot a szegedi Uniplanta cég gyártja nekünk kiváló minőségben, melyet ebben a kozmetikumban is használunk. A popsikrém természetes összetevőinek köszönhetően ideális a mindennapi használatra. Különösen hatékony lehet bőrpirosodás, kiütések, pelenkadermetitisz esetén."

Bőrsemleges pH, nem tartalmaznak szintetikus tartósítószert, - és illatanyagot.

zsofiszalay

2019. február 5.

Nem ismerek ennél jobb popsikrémet! Nincs kiütés, se piros popó! Kislányomnál is ezt használtam és a kisfiam bőre is csak ezzel tudott megbarátkozni. Könnyen kenhető, nem szívódik gyorsan, szuper kiszerelés és illatanyag mentes! Popsitörlővel együtt használjuk! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Coconuttree

2016. július 13.

A törlőkendőjük és a habfürdőjükkel együtt vettem meg ezt is, és mint azokkal, ezzel is 100%-osan elégedett vagyok! Ennek a popsikrémnek nincsen párja! Az állaga pont jól eltalált! Se nem túl vizes, se nem túl zsíros, viszont habkönnyű és selymes. Nagyon jól kenhető, nem szívódik fel azonnal, végzi a dolgát!! Nincsenek benne apró szemcsék, darabkák. Az illata natúr, de nekem ez ugyanolyan fontos, mint az, hogy természetes legyen, hiszen a kisbabám bőréről van szó, ami elég érzékeny. Csak ajánlani tudom! Jár a 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

jolie

2016. július 10.

Alig vártam, hogy megérkezzen a csomagom, amiben ez a popsikrém is benne volt :))) Nagyon szereti a kislányom bőre, mert az eddigi gyógyszertári krémek egyáltalán nem tettek jót neki, hiába használtunk "mindenmentes"-nek ítélt termékeket!! Szuper hidratáló, és a pirosságot is lehúzta neki már első alkalommal, persze mostmár a törlőkendőt is leváltottuk, és együtt a kettő mindent visz! :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Allantoin