HappySkin

Ár:   3 990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 3690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. november 17.

Ár:   3 990 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Happyskin.hu, 3690 Ft

Ez a testradír, értékes növényi hatóanyagokat tartalmazricinusolajat, fahéj-, borsmenta-, citrom illóolajat -, melyeknek köszönhetően a bőr vérkeringését élénkítő, mikrocirkulációt fokozó hatásokat érhetőek el. Mérsékelheti az erősen igénybe vett testrészek feszülését, és kellemesen ellazíthat.

A termék mesterséges színezéktől, illatanyagtól, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Ár: 3690 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
zsofiszalay

2019. január 15.

Nem találkoztam még ilyen jó testradírral. Annyira örülök, hogy ezt is kipróbáltam a HappySkin-től!! Ismét kellemesen csalódtam. Fürdés után használtam a testradír. Táplált, puha és friss lett tőle a bőröm. Általában már másnap délutánra megszűnt ez az érzés másik márkás testradírozás után, de ettől napokig éreztem hogy ragyog a bőröm. Köszönöm! :)
Azt az egyet sajnálom, hogy ilyen kicsi a kiszerelés, elég hamar fogy. Ennek ellenére is megérdemli az 5*-ot!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

zsu044

2016. november 16.

Holt tengeri sós fürdő + Happy Skin bőrradír kombó után még másnap is érezhetően ápoltabb és ruganyosabb a bőröm, de ami számomra a legnagyobb öröm, hogy a lábamon előforduló benőtt szőrszálak ellen is hatékonynak bizonyul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 16.

markusgina

2016. július 1.

Nagyon selymes a bőröm a használata után, és már egyáltalán nem is kell testápolót használnom, olyan szépen hidratál is :)) Nem szárít és semmilyen irritációt nem okoz, pedig eddig nekem mindegyik testradír irritálta a bőrömet. :) Abszolút kedvenc, már többször újra vettem!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

fennecfox

2016. június 12.

Én már vettem régebben is, és ami igaz az igaz, hogy akkor túl sok olaj volt benne, de azóta ezen változtattak (az üzletben lévő kedves lány elárulta), és az új receptúrával már TÖKÉLETES! A héten vettem újra és nem bántam meg! Már nem kell összekeverni, mivel nem olyan olajos mint volt. Nekem nagyon tetszik az illata és már az állaga is! Nagy mennyiségű így az árát is megéri és szenzációs a hatása. Nekem nagyon puhává tette a bőrömet és az illata sokáig megmarad. Már csak azért is csillagos 5-ös, mert figyelnek a vásárlói visszajelzésekre, és próbálnak minél inkább megfelelni az elvárásoknak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

OCsilla

2015. december 21.

Én sem vagyok teljesen elégedett. Csak kávé illatot érzek rajta, semmi mást. Zavar, hogy fel kell keverni és hatásra sem jobb, mint egy itthon készített cukorradír. Szerencsére fél áron jutottam hozzá, így nem sajnálom annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Klau02

2014. szeptember 22.

Bizakodva vártam,hogy milyen lesz és hatalmas csalódás!Előtte használtam egy másik terméket ami jól bevált,de mivel ez hazai gondoltam kipróbálom.Eleve fel kell kevergetni használat előtt,ahogy felrakom a bőrömre lepereg az egész,túl nagyok a szemek és az illatától is többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.