HappySkin

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Happyskin.hu, 2890 Ft

Ezt a terméket elsősorban fiatal nőknek ajánlják, ám érzékeny bőrre is kiváló. Ananász gyümölcsport, málna gyümölcsport, továbbá kaolint is tartalmaz.

A málna és az ananász is gazdag A- és C-vitaminban, valamint ásványi sókban és nyomelemekben.
Kiegyensúlyozottan hat a kombinált bőr eltérő területeire, összehúzza a tág pórusokat. Az ananászban található bromelain fehérjebontó enzim, a legkíméletesebb módon távolítja el az elhalt hámsejteket. Az alkalmazását követően a bőr üdébbé válik és érezhetően simább tapintású lesz.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Ár: 2890 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
Vancsa

2019. március 14.

Arcradírozás után szoktam használni. Nagyon szeretem az illatát és nagyon ötletes, hogy magamnak kell kikeverni. A zsírosabb foltokat szépen mattítja, de egyáltalán nem szárít! Kisimult arcbőr az eredménye. :) Nekem nagyon sokáig elég lesz, ezért egyáltalán nem drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

zsofiszalay

2018. október 30.

Ezt az arcpakolást leginkább azért vásároltam meg, mert tetszett, hogy magamnak kell kikeverni.Eddig nem csalódtam márka termékeiben, az arcpakolás tesztelése után sem, frissebbnek éreztem a bőröm! Miután lemosom, hidratálok. Szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

zsofc

2018. február 4.

Az illata kikeveréskor nem a legkellemeseb, de ez a legnagyobb gond vele. Nekem szimpatikusak az effajta maszkok, amit magamnak kell kikevernem, bár csak 1-2 használat után lehet tényleg eltalálni a jó arányokat. A boltban az eladó azt mondta, hogy 6-8 használatra elegendő mennyiség van benne, ha így lett volna, akkor drágállanám, de ennyi alkalmon már túl vagyok, és még a fele termék a dobozában van, így szerintem megéri. A bőröm szereti, használat után sokkal egységesebb, puhább a felszíne, de mélytisztításhoz nem jó. Hatalmas plusz, hogy magyar márka, és persze, hogy nem tesztelnek állatokon (bár utóbbi nálam alapkövetelmény).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Mirata

2017. április 17.

Nagy csalodas. Az illata romlott malnara emleztet. Tobbszor kiprobaltam de semmi pozitiv hatast nem tapasztaltam. Ehhez kepest nagyon draga volt :( es szerintem ertelemtlen hogy ket kulonbozo kanalat kell hasznalnom, hogy elkeszitsem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Leander

2017. február 18.

Nagy csalódás volt. Semmi hatása, macerás elkészíteni, nálam nem működött az előírt víz - por arány, így mire kikísérleteztem, hogy hogyan vihető fel, kb. a felét el kellett pacsálnom, A másik fele pedig szépen megromlott, mert nagyon rövid a felhasználhatósága. Értem én, hogy natúr termék, de mások is megoldják azért, hogy emellett ne kelljen a kence java részét idő előtt kidobni. Másik pakolást is próbáltam a Happyskintől, sajnos azzal is teljesen ugyanaz volt a tapasztalatom. Egyedül a szappanjuk jött be, minden más csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Odri

2017. január 5.

Még csak egyszer próbáltam ki, de nagyon jó hatása volt remélem, így is marad. Kicsit csípte a bőrömet, de a gyümölcsös cuccokkal általában ezt tapasztalom, lemosás után viszont pihe puha volt a végeredmény. Sokkal frissebb volt utána az arcom, mint egy lehúzhatós maszk után. Kissé szárított, de egy jó hidratáló után semmi gond nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

klucsoanna

2016. szeptember 15.

Szeretem az ilyen jellegű kikeverős maszkokat, mert többféleképpen is elkészíthetem. Vízhiányos és érzékeny a bőröm, ez a maszk abszolút kellemes használatú. Szép feszes, puha lesz utána a bőröm :) Én virágvízzel (pl. rózsavíz) szeretem leginkább kikeverni, szerintem úgy még hatásosabb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Mizabella

2016. március 4.

Teljesen egyet kell értsek pniki93! Nekem is nagyon bevállt! Szeretem az illatát, az állagát! Nagyon szépen puhít és tele van C-vitaminnal! Még a barátnőim is észrevették, hogy szebb a bőröm! Sőt, még az arcszínem is kivirult. Nálam is csillagos 5-ös!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

pniki93

2016. január 6.

Nekem egyértelműen 5 csillagos. Már hónapok óta szinte csakis natúr dolgokkal ápolom az arcomat. Hosszas keresgélés után úgy döntöttem,hogy őt próbálom ki és nem is csalódtam benne. Kifejezetten tetszik, hogy por alakban van, emiatt nincs benne semmilyen felesleges, káros plusz dolog. Hetente egyszer szoktam használni: sima vízzel vagy rózsavízzel szoktam kikeverni nagyjából 1 teáskanálnyi port szintén ennyi folyadékkal,1 órát hagyom az arcomon. Nagyon puha lesz tőle a bőröm, a mitesszerek száma kb. a felére csökken (ami nálam nagy szó) és igen jó a pórusösszehúzó hatása is. Először kicsit drágálltam - 2390 Ft-ért vettem a Müllerben - de ahogy számolgattam nagyon sok alkalomra elég lesz, úgyhogy biztos megéri az árát. Nagyon ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Klau02

2014. szeptember 22.

Számomra furcsa illata van,másra számítottam.Ahogy felkenem csomókban áll az arcomon,nekem egyáltalán nem vált be!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Hidratálók: Sorbitol

Kaolin 0 0