HappySkin

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hannita, Módosítva: 2016. június 30.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1490 Ft

Okapi nedves törlőkendőnk babáknak körömvirág kivonattal óvja és hosszan hidratálja a babák érzékeny bőrét. A kizárolag natúr alapanyagokat tartalmazó popsitörlő hatékonyan tisztít, a benne lévő körömvirág gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatású, míg a panthenol hidratál, az allantoin pedig csökkenti az irritációt. A vastag, nedves, pH-semleges natúr kendők nem tartalmaznak tartósítószert, illatanyagot és alkoholt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

magdalena047

2019. május 3.

Szerintem a legjobb popsikrém, vastag, pont jól nedves és lebomlik, akár wc-be is be lehet dobni. Kisbabák bőrére nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

kissenikor

2018. június 4.

A legjobb popsitorlo, amit probaltunk. A fogasa elsore fura, mert nem az a rugalmas, puha anyag. Kicsit kemenyebb tapintasu a tobbinel. Viszont tok jo aron volt (kb pampers, libero arkategoria akcios idoszakban), igy utan is rendelek belole. Kislanyomnak mar tobbszor pirosodott ki a popoja, de miota ezzel torlom, egyszer sem. Szeretjuk, ezen az aron (450,- Ft 70 darab) hasznalnam folyamatosan. Most a popsikremmel szemezek, hatha az is ilyen szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Coconuttree

2016. július 13.

Itthon nem ismertem még egy 100%-ban natúr popsitörlőt, így eddig külföldről szereztük be. Nagy-nagy öröm volt látni, hogy ennek a magyar cégnek sikerült olyat alkotni, aminek nincs párja itthon! A csomagolása kiváló, a visszazáró lap tökéletesen működik, így az utolsó darab sem szárad ki. Különösen örülök annak, hogy nem hajszálvékony így nem szakad, de még sem az a durva, kemény típusú, ez a kendő nagyon puha tapintású. Kiváló a minősége és a használata után nem ragadt tőle a kislányom bőre, és nem pattogzott ki! Én minden édesanyának ezt ajánlom! Próbáljátok ki bátran! Biztos nem fogtok csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

jolie

2016. július 10.

Nagyon örültem neki mikor megjelent ez a törlőkendő, mert már több happyskin terméket is használunk és eddig mindegyik maximálisan bevált, szeretjük nagyon!!! Úgyhogy azonnal lecsaptam rá, mikor megláttam, nagyon nagyon szuper!!!! Vastag is, nem szárítja a kislányom bőrét egyáltalán, úgyhogy 5*!! Mostantól csak ezt fogom használni!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Kuncogo

2016. június 29.

nagyon szupeeeeeeeeeer!! nedves, vastag, tisztít, puhít! És minden egyes alkotóeleme ápol! Még a kis pofiját is törölhetem vele! Csak ajánlani tudom!!! a Csomagolás is remekül visszazárható, nem fog kiszáradni. Köszönjük HappySkin!! Jók vagytok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 29.

Hannita

2016. június 21.

Egy hete érkezett meg a rendelésem, ezt és a popsikrémet használjuk azóta is. Nem tudok elég hálás lenni azért, amiért ezeket piacra dobták! A törlőkendő natúr, Ph semleges és illatanyag mentes. Természetes úton lebomló, így a környezetre sem káros. Az ára egyáltalán nem sok, és nyugodt vagyok, hogy ezt használom a kisbabám bőrére, amiben 100%-ig megbízok! Minden édesanyának ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.