Harangvölgyi

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dezsocs, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

• 24 órás hidratáltság, magas hyaluronsav-tartalom
  • Centella asiatica tartalma elősegíti a kollagénszintézist, ezáltal feszesítheti a bőrt
  • Megőrzi a hám épségét, regeneráló hatású
  • Csillapíthatja a bőrirritációt és a gyulladást
  • Egész napos védelmet nyújt
  • Rendkívül nagy vízmegkötő hatása miatt a hajszálráncok kisimulhatnak
  • Koffeintartalma javíthatja a bőr mikrocirkulációját
  • Enyhítheti a szem alatti karikákat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

HDorina

2018. december 23.

Termékmintaként próbáltam ki, a termékcsalád 4 tagjával együtt. Könnyen beszívódó, hidratált lesz a bőröm tőle. Viszont a zsíros, tág pórusú bőrömmel változást nem tett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

AnnaLopusny

2017. január 25.

Szuperül táplál és feltölti a bőröm. Nappalra és éjszakára is felteszem, csak úgy itatja magát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Vicamici

Korcsoport: >54
2016. december 25.

A lemosó és szérum után jólesik felkenni ezt a könnyű krémet. Túl nagy ránctalanító hatást nem érzékeltem, de ezt nem is vártam tőle. Ennek sem kedvelem az illatát, mert valamire emlékeztet, amit nem szerettem. Nem büdös, csak én nem bírom. Maga a krém nem rossz, elég jól hidratál, de ennyi pénzért vettem már sokkal jobbat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 25.

Vogue83

2016. május 5.

Nagyon könnyű textúrájú krém, nem ragad, gyorsan beszívódik. Megfelelően hidratál. Kicsit többet vártam a ránctalanító, feszesítő hatásától. Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Scara

2015. december 29.

Már több mint egy éve csak ezt a hidratáló krémet használom - kiegészítve a termékcsalád többi tagjával.
December elején anyukám is kipróbálta, amikor pár napot nálam töltött és azóta már ő is ezt használja :)
Szerintem minden bőrtípusra tökéletes, megfelelően hidratál és táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Szerintem minden bőrtípusra tökéletes, megfelelően hidratál és táplál.

Leti01

2015. november 15.

Ajándék csomagban kaptam a többi Harangvölgyi krémhez. Magamtól nem biztos, hogy megvettem volna, mert kombinált bőröm van és nem gondoltam, hogy szükségem lehet rá. Nagyon kellemesen csalódtam, egyáltalán nem tömény, könnyen beszívódik. Néha kiszárad a bőröm, ilyenkor hamar rendbehozza. Serummal együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

boltkoros

2015. március 11.

A szérum után használom. Nekem nem száraz a bőröm, inkább kombinált ezért azt nem tudom, hogy száraz vagy extra száraz bőrrel hogyan viselkedik, de nekem nagyon bevált. Kellő hidratáltságot biztosít. Illata nincs. Nekem tökéletesen beszívódik. Szeretetre méltó kis krém 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

franyoh

2015. január 13.

Többet vártam tőle.... :( vizes alapú hidratáló krém, mely az én száraz bőrömet ideig óráig hidratálta csak. Elég nehezen szívódott be és semmi extrát nem tapasztaltam ami miatt megérné az árát. Egy bármilyen sima hidratáló krém jobb mint ez, legalábbis nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

Zsuzsikamuzsika

2013. május 14.

Nagyon megszerettem! Vízhiányos, száraz bőrömre tökéletes! Mindenkinek ajánlom!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

ekalmar

2013. április 1.

Még csak egy hónapja ismerem, de úgy érzem, örök szerelem lesz! ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 1.

Még csak egy hónapja ismerem, de úgy érzem, örök szerelem lesz! ;-)

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>