Harangvölgyi

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Zita27, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Magas hyaluron- és kollagéntartalmának köszönhetően azonnal üdévé és élettel telivé varázsolja az arcbőrt.

Pomelo

2020. szeptember 1.

Szerettem használni, mert egyszerre hidratál és mattít, és jó, hogy van belőle illatmentes, mert a parfümös émelyítő gyümölcsszagú (mit minden más a Harangvölgyiéknél). Az állag jó, a csomagolás szép. De nem veszem újra, mert van meggyőzőbb temék ennyi pénzért, és a kozmetikába sem járok már, mert csalódást okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Bozizu

2019. július 16.

Pár éve egy komolyabb Akneroxid kezelés után nagyon ki volt száradva az arcom és véletlenül egy HV kozmetikába sodort az élet. Ott ismertem meg ezt a szérumot, pontosabban az illatosított verzióját. Bár a hatása meggyőző volt, annyira nem tetszett az illata, hogy nem vásároltam belőle. Később kijött az illatmentes verziója, amire rögtön lecsaptam és két flakonnal is elhasználtam belőle. Hidratált, anélkül, hogy zsírosította volna a bőrömet, de kb ennyi. Ma már tudom, hogy vannak ennél sokkal ütősebb hialuronsavas készítmények fel ennyiért, a kollagén pedig nem szívódik fel külsőleg, így már nem veszem újra és másnak sem ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Zita27

2018. június 21.

Mindig is imadtam az eredeti Hydrocare szerumot de nem volt tokeletes a parfumtarralma miatt, ezert atvaltottam egy masik marka hyaluronsavas szerumjara. Viszont nagy orommel lattam hogy VEGRE kijott illatmentes verzioban is ugyhogy egybol megvettem es imadom! Szuperul hidratal es mostmar egyik osszetevo miatt sem kell aggodnom. Remelhetoleg a 24h moisturiser-bol es a HV cleanserbol is kijon majd egy illatmentes verzio!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.