Harangvölgyi

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: klimomelinda, az összetevőket feltöltötte: Handras, Módosítva: 2017. szeptember 23.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes alapanyagokból álló öregedésgátló szérum, mely azonnali hidratáltságot és rugalmasságot kölcsönözhet a bőrnek különlegesen magas hyaluronsav- és kollagéntartalmának köszönhetően. A szérum összetevői az eredményes bőrfiatalítást szem előtt tartva kerültek kiválasztásra, így maximális hatékonysággal simíthatja ki az apróbb felszíni és mimikai ráncokat, vízmegkötő tulajdonsága pedig volumennövelő hatású: feszesebb és teltebb lehet tőle a bőr. Könnyű habállaga miatt azonnal felszívódik, nem hagy maga után krémes érzetet, csak friss és üde arcbőrt.

A HV HydroCare Serum nem tartalmaz parabént, paraffint, SLS-t, szilikont, mesterséges színezékeket, mesterséges tartósítószereket.

• Azonnali és tartós hidratáltság a mélyebb rétegekben is
  • Extra hyaluronsavval és kollagénnel
  • Mattító hatás, habkönnyű textúra
  • Volument adhat a bőrnek
  • Kiváló sminkalap
  • Többszörösére növelheti a bőr vízmegkötő képességét
  • Fokozódhat a bőr rugalmassága és feszessége

HDorina

2018. december 23.

Termékmintaként próbáltam ki, a termékcsalád 4 tagjával együtt. Nagyon könnyen beszívódik, puha, hidratált utána a bőröm tőle. Sminkelni 1 perc után már lehet is rá. Viszont a zsíros, tág pórusú bőrömmel változást nem tett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

vodkaszoda

2018. szeptember 22.

Ahogy fogy a krém, egyre furább szaga lesz, így nem szívesen kenem magamra, bármennyire is jó a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Scara

2018. április 24.

A dermapen kezeléskor vettem, mert nem akartam kockáztatni, hogy az otthoni krémek valamelyik összetevője esetleg irritálja a bőröm. Tetszik a hatása és tényleg nem irritál, így a még hátralévő 2 kezelés ideje alatt biztosan ezt fogom használni. Hosszabb távon inkább majd csak kúraszerűen, pakolásként.

Upd.: Azóta 3 év telt el és végül mégsem hagytam abba a használatát. Az elmúlt 1 évben viszont kísérletezgettem más krémekkel (bio-, natúr- mánia), de múlt héten újra vettem belőle és most szembesültem azzal, hogy mennyire szebb, élettel telibb az arcom ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Harmatka

2018. március 22.

A Hydricare Serum-ot néhány napja kezdtem el használni reggel valamint este és egyszerűen imádom: úgy érzem, hogy a bőröm azonnal tömörebb, simább és puhább lesz, egyszerűn kisimít és feltölt. A szérum használatát követően a Harangvölgyi Hydrocare 24 h krémmel kenem be az arcom. Egymás hatását kiegészítve a két termék szinte csodákat tesz a bőrömmel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

ribizlicukor

2017. december 22.

Nagyon nehezen találtam rá olyan arckrémre, ami mellett nem pattanásosodik, nem pirosodik ki, nem viszket és szép marad a bőröm. 2 heti használat után szemmel látható a különbség az eddigi termékekhez képest, reggel-este használom és egyszerűen csodás az eredmény. Nem húzódik a bőröm, nem is nehéz érzés, pillanatok alatt felszívódik és nagyon komfortos. Sminkelni is nagyon szépen lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

tinkywinky13

2017. október 17.

Nehezen találok olyan krémet az arcomra, ami nem csíp, nem szárít, vagy épp nem okoz pattanásokat. Egy kozmetikus ajánlotta ezt a krémet, néhány hónapja használom és nagyon bevált, kellemesen hidratál és hamar beszívódik. Hiába nem a legolcsóbb, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Krisssz930

2017. szeptember 25.

Nagyon szeretem, mert abszolút feltölti a bőröm és tényleg jó sminkalapnak is.
Az ajkaimon is látom a hyaluron hatását picit.
A kicsit barackos mű illat fura volt az elején, de mire a végére értem egészen megszerettem, viszont a 24H hidratálója arca finom fahéj illatú (nekem) és azt az elejétől kezdve imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Nagyon szeretem, mert abszolút feltölti a bőröm és tényleg jó sminkalapnak is.
Az ajkaimon is látom a hyaluron hatását picit.

tzkyj

2017. július 3.

Egyszerűen imádom! Minden krémtől kipattogott az arcom korábban, de ettől semmi baja, nekem az illata is tetszik. Hamar és könnyen beszívódik, mégis nagyon jól hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

melindand

2017. február 22.

A megjelenése óta használom reggel és este. Nappali krém előtt, tökéletesen hidratálja a bőrömet, kisimítja a szem alatti ráncaimat és smink alá primerként is szuper! Nálam abszolút "must have" darab, és az illatát is nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 22.

AnnaLopusny

2017. január 25.

A legbombább termék!
Azonnal simább a bőröm, szuper mattító, smink alá ki nem hagyom például.
Meg reggel, meg este, meg alkalmak előtt :)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

A legbombább termék!
Azonnal simább a bőröm, szuper mattító, smink alá ki nem hagyom például.
Meg reggel, meg este, meg alkalmak előtt :)...

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Collagen, Glycerin, Hyaluronic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.