Hargraves & Co

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

SLS és parabén mentes

Ildie

2015. február 18.

Van ez az álAusztrál szappan, és hozzá a kézkrém.
Nagyban virit az elején, hogy Ausztrália, ezért is vettem meg, hátulmeg van egy Hong Kong-i cím, se honlap, se e-mail. Már mindegy, legközelebb jobban figyelek.
Maga a szappan egyébként teljesen jó, nem annyira folyós, jó illatú. Folyékon szappanokkal szemben nincsenek nagy elvárásaim, főleg mert 100 mosok kezet egy nap a macska miatt, nagy mennyiségben fogy, nem szoktam drágát venni. Nem szárít jobban, mint bámelyik másik.
Azért merem gondolni, hogy ez egy normális termék, mert rendes boltokban árulják, több helyen láttam, rengeteg illatban.
De inkább maradok a Softsoap márkánál, biztos ami biztos alapon.

Kicsit zselés az állaga, a mozgásérzékelős szappanadagolóba nem az igazi, hígabb való bele. De ez már csak az én első világ beli egetrengető problémám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Van ez az álAusztrál szappan, és hozzá a kézkrém.
De inkább maradok a Softsoap márkánál, biztos ami biztos alapon.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Arborescens Leaf Extract