Hask

Ár:   5.99 €   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   külföld (Bipa, Primark)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: lasvegas7, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   5.99 €
Lelőhely:   külföld (Bipa, Primark)
Kategória:   Samponok

Luna1024

2020. február 9.

Sajnos borzalmas... A Müllerben nézelődve vettem meg, ugyanis korábban használtam ebből a termékcsaládból a kis utazó kiszerelésű argánolajat, valamint a tasakos verziót, és mivel imádtam az illatukat, gondoltam megveszem a sampont is. Fenékig érő, szerencsére nem különösebben problémás hajam van, picit száraz, töredezett végekkel és gyorsan zsírosodó fejbőrrel, viszont nincs festve, sose volt kémiailag kezelve, szóval nem várok túl sokat egy sampontól a tisztításon kívül, csak talán annyit, hogy ne szárítsa ki a hajamat...

Az állaga furán "csúszós", és tényleg nehezebb picit a kimosása. Nekem kissé lelapította a hajamat a második nap végére, és gyorsabban zsírosodott tőle, mint egyébként szokott. A fő negatívuma számomra mégis inkább az, hogy bitang mód szárít: régóta csak SLS/SLES-mentes samponokat használok, így kissé elszoktam attól a "csikorgósan tiszta" érzéstől, amit ez a sampon nyújt. Ha a hajamhoz érek, már vizes állapotban is "csikorog", kellemetlen tapintású - a fejbőröm tiszta, az igaz, ám a hajhossz részen nem érzem azt a puhaságot és selymességet, amit én szeretek, megszáradva pedig még inkább látszik, hogy csontszáraz tőle a hajam: élettelen, fénytelen, és "szállnak" a tincsek... Nem siklanak a tincsek között, inkább mindenbe beleakadnak az ujjaim, ugyanis "kócosít".

Nekem csalódás, ugyanis a növényi olajok közül az argánt szereti a legjobban a hajam, és mivel az INCI-ben szerepel, azt gondoltam, jó hatással lesz rá. Számomra egy jó sampon egyik ismérve, hogy akár balzsam nélkül is vállalható, ápolt, rendezett frizurát nyújt, de ennek balzsam nélkül elképzelhetetlen a használata: a hajam szinte sikít valamiféle hidratálásért, nedvességért...
Az illata az egyetlen, amit pozitívumként fel tudok hozni, azt ugyanis már a pici hajolajnál is imádtam: elképesztően kellemes, igazi Karácsonyi narancs illat! Sajnos azonban a hajban egyáltalán nem marad meg: én kiöblítés után már semmit nem érzek belőle, törölközőszáraz hajban pedig végképp nem, így még csak azt se mondhatom, hogy az illata miatt érdemes megvenni, mert nem...

Sokáig elég lehet, mert jól habzik, és kevés kell belőle, ám az árát rettenetesen sokallom, szerintem feleennyit sem ér, és egy rakás olcsóbb drogériás sampon jobb ennél (hogy ne menjek messzire, a Balea egyes samponjai - pl. a szintén argánolajos - köröket vernek rá, mindezt pár száz Forintért...).
Jelenleg kihasználatlanul áll egy szinte teli flakon a fürdőszobában, és fogalmam sincs, mit kezdjek vele... Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

MrkAnita

2018. június 16.

Szerencsére csak a travel pakkot vettem meg kipróbálásra, kondícionálót és sampont is.
Rettenet!
Ilyen rossz hajápolási termékkel még az életben nem találkoztam!
Csúszósz, ragacsos, kiöblíthetetlen réteget képeztek a hajamon, szárítás után egy fakó, kócolódásra hajlamos, kezelhetetlen loboncot kaptam. Egyébként a hajtípusomnak megfelelő lenne, a megszokott márkámból is argánolajost használok és az tökéletesen működik.
Indolkolatlanul drága, rettenetesen túlhypeolt termék. Senkinek nem ajánlom, teljes pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Rettenet!
Ilyen rossz hajápolási termékkel még az életben nem találkoztam!

nkmagda

2017. augusztus 12.

Elhasználtam és azóta is újraveszem. A hajamnak is és a fejbőrömnek is nagyon megfelel. Szép fényessé, táplálttá teszi a hajat, anélkül hogy elnehezítené. Én bátran ajánlom, még ha drágább kategória is, sokàig elég mert kevés terméket használva -s mert nem zsírosít nem kell 2 naponta hajat mosni sokàig kitart. Egyszóval megéri a pénzét hosszútávon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Leonie

2017. július 18.

Elhasználtam de nem vettem újra.Keresem tovább a tökéletes sampont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Elhasználtam de nem vettem újra.Keresem tovább a tökéletes sampont.

maybeshesamaybelline

2016. november 20.

Nekem nagyon szép hajat varázsolt! Derékig erő és nagyon sűrű hajam van. Semmi probléma nem volt vele. Ja és egyébként lehet kapni a mullerben, én is ott vettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

tothgreta1991

2016. augusztus 29.

Pozitívum: nagyon kellemes citrusos illata van. Pont.

Negatívum: Zsinórban háromszor mostam ki a hajam, mert nem hittem el, hogy nem én rontottam el valamit. A sampont még áztatás után sem lehet rendesen eltüntetni a hajból, helyenként zsíros részek maradnak a hajtöveknél, ami azért különösen rossz, mert a sampon pont arra lenne való, hogy az ilyesmit megszüntesse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Pozitívum: nagyon kellemes citrusos illata van. Pont.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Soy Protein, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.