Hawaiian Tropic

Ár:   2349 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2012. július 22.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

Trópusi növények és gyümölcsök illatát idéző  vízálló napolaj, mely biztonságos és hatékony védelmet nyújt a nap káros UVA és UVB sugárzásával szemben.  Különleges összetételének köszönhetően mélyen hidratálja és táplálja a bőrt. Segít megőrizni a bőr fiatalságát. Hypoallergén.

Kingus23

2020. június 24.

Nekem teljesen bevált,bár ezzel a faktorszámmal tudva levő,hogy full fehér bőrre nem fog védelmet nyújtani.Ez inkább még vagy nagyon nyár eleji kence ,amikor még nem fog annyira a nap,vagy akkor jó,amikor már van az embernek egy alapszíne.Nekem az illata és az állaga is maximálisan bejött.Sokáig elég,kiárusításosan vettem ,így nekem teljesen megérte.Teljes áron biztosan nagyobb faktorszámút választanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

ESzaboFanni

2019. október 3.

Csatlakozom Zsani.D-hez, soha többet nem veszek Hawaiian tropic terméket, ezzel a darabbal olyan szinten leírták magukat nálam. Szorgalmasan kentem magam vele kb két évvel ezelőtt, és azt hittem, hogy napallergiám lett a túl sok napozástól, mert apró viszkető hólyagok lepték el a karjaimat. De kiderült, hogy a napolaj okozza őket, mert a rá következő nyárra már másik termékkel kentem magam és semmilyen probléma nem merült fel azóta sem. Ráadásul az illata sem megnyerő, és megszabadulni tőle sem könnyű, ragacso marad a bőrön. Én betiltanám a forgalmazását, hogyan lehet egy ilyen bőrreakciót kiváltó terméket egyáltalán engedélyezni???

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Petraa08

2019. június 21.

Azért adok 3 pontot mert elképzelhető,hogy én hasznàltam rosszul, de olyan szinten leégtem tőle mint még soha. Majdnem kórházban kötöttem ki. 4 órát voltam napon és egyetlen egyszer használtam, de valami kegyetlen kín szenvedés volt a nyaralásom utolsó 2 napja emiatt. Belázasodtam,hideg rázott és hányingerem volt a leégéstől. Soha nem égtem le még ennyire mint most. Az illata egyébként valóban jó, és 3 nappal leégés után már barnulok is, szóval legalább nem feleslegesen szenvedtem ennyit miatta. Nagyon óvatosan használjátok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Zsani.D

2019. június 17.

Ha lehetne -10 pontot adnék neki. Nagyon, de nagyon utálom. Órák múlva sem szívódik be, egyáltalán nem hagyja lélegezni a bőrt, rettentő kényelmetlenül érzem magam ha ezzel vagyok befújva. De ez még a kisebbik probléma. Olyan szintű nap mérgezést okozott a nyakamon és a kulcscsontom körül levő bőrnél (a használata mellett kétszer is, tehát egyértelműen ettől volt, ezelőtt soha életemben nem tapasztaltam ilyet), ami kb csak egy hét után múlt el és 3 napig aludni sem bírtam tőle. Egyértelmű kuka, senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

fethadri

2018. augusztus 10.

Gyönyörű barna színem lesz mikor a hawaiian tropic termékekkel napozom, nekem ez a száraz olaj jött be a legjobban. Szerencsére nem égek a napon, szép barnaságot ad, de színezi a textilt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Britta78

2018. július 19.

Szépen lehet vele barnulni, még extrémfehér, ultraérzékeny bőrrel is. De nagyon ragad és sajnos a világos fürdőruhát bizony megfogja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

TheGirl

2018. május 31.

Nagyon szeretem az illatát, és az állagát is, szerintem sokkal kellemesebb érzés a bőrön, mint a naptej. Viszonylag világos bőröm van, de egyzser sem égtem le vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

hzsvitamin

2018. április 14.

Hatása jó, de nekem az alapillat mögött van egy erős kemikália illat, ami zavar. Illetve nekem nem jött be ez a szárazolaj téma. Maradok a krémeknél. Viszont megérdemel 4 csillagot a teljesítménye miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

kittialetta

2018. február 16.

Szerintem ebben az életben már nem veszek más típusú napolajat. Azt is inádom, hogy sprays, de a krémet is kipróbálom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Mandy133

2017. július 30.

Kedvenc napolaj, nem égek le vele, finom illatú, nem kell folyton újrakenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Kedvenc napolaj, nem égek le vele, finom illatú, nem kell folyton újrakenni.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Histidine
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

A kókuszpálma termésének gyömölcse. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és dörzshatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sárga színezék.