Hawaiian Tropic

Ár:   3439 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marshmallow, Módosítva: 2012. július 26.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

Trópusi növények és gyümölcsök (mangó, papaya, golgotavirág) illatát idéző vízálló napolaj, mely biztonságos és hatékony védelmet nyújt a nap káros UVB és UVA sugaraival szemben. Különleges összetételének köszönhetően mélyen hidratálja és táplálja a bőrt. Segít megőrizni a bőr fiatalságát. Hypoallergén.

Ár: 2800 , Eladó: Nikcsicat
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Örs vagy Pillangó park, fizetés: Személyesen

Mona29

2019. július 14.

Nem sok napolajat próbáltam még, de ez kifejezettem tetszett. Nem égtem mellette, szépen barnultam. Az illata kellemes, kicsit vízálló (olaj révén), nem ragad és kevés is elég, emiatt egy ekkora flakon szinte egész nyáron elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

mikokri

2019. július 1.

A kedvenc napolajam. Imádom az illatát, az állagát - annak ellenére, hogy olaj, nem ragad, nem tömíti el a bőröm, ráadásul elég nagyon keveset felkenni belőle. Gyönyörű barna bőrt varázsol, még sosem égtem le vele. Többféle faktorszámban használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Zsani.D

2019. június 17.

Ha lehetne -10 pontot adnék neki. Nagyon, de nagyon utálom. Órák múlva sem szívódik be, egyáltalán nem hagyja lélegezni a bőrt, rettentő kényelmetlenül érzem magam ha ezzel vagyok befújva. De ez még a kisebbik probléma. Olyan szintű nap mérgezést okozott a nyakamon és a kulcscsontom körül levő bőrnél (a használata mellett kétszer is, tehát egyértelműen ettől volt, ezelőtt soha életemben nem tapasztaltam ilyet), ami kb csak egy hét után múlt el és 3 napig aludni sem bírtam tőle. Egyértelmű kuka, senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Málni

2016. szeptember 5.

Régóta csak ezt a napolajat használom, szeretem. Nagyon sokáig elég, pedig szinte mnap kenek belőle, hidratálásként, mert puha lesz tőle a bőröm és nagyon kellemes az illata. Ami zavar, h nehezen szívódik be, és vigyázni kell nehogy rácsöpögjön a ruhára közvetlenül, mert megfogja és szinte kiszedhetetlen, 2 felsőmet is összekentem vele:(
Leárazva szoktam venni 1600-1800 Ft körül, ennyit bőven megér, nem szoktam vele leégni, de többször bekenem magam, ha napozok.
Javítanom kell sajnos, ezzel is le lehet égni víz mellett, nekem sikerült 2x is egymás után, mondjuk sokat tartózkodtam a vízben, így lehet még többször kellett vna belőle fújnom, talán hamar lejött a vízben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

nicolebunny

2016. augusztus 23.

Idén az expressz 3 napos nyaralás alatt vettem. Nem sokat barnultam idén, mert végigdolgoztam az egész nyarat, nem sokat voltam napon... Továbbá utálom a naptejeket, és mindig bronzolajat használtam napozáshoz, de olyanhoz még nem volt szerencsém, ami fényvédős, ezért is esett erre a választásom. Az illata nagyon jó, kókuszos tengerpartos. Nem kényelmetlen, nem ragadós-csúszós, viszonylag hamar beszívja a bőr. Pancsolás után újra kell fújni, mert szemmel látható a víz tetején, hogy leolvad a bőrről. Viszont a kis rövid tengerparti kiruccanásom alatt olyan barna lettem, mintha 1 hétig minden nap napoztam volna, és egyáltalán nem égtem le, meg sem pirult a bőröm, az arcomon se, a vállamon se!! :) Számomra 5 csillag, és ha elfogyna, egész biztosan újravenném :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

knoemi07

2016. július 11.

Szuper termék, egyáltalán nem égtem le, amikor használtam. :) Viszont megfogta a fehér rövidnadrágomat, és azóta sem tudtam kimosni belőle a foltot. :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

kathyk

2015. augusztus 19.

Évek óta minden nyáron megveszem. Nagyon szeretem az állagát, de legfőképpen az illatát. Nem szoktam leégni, szerencsére gyorsan és egyenletesen barnulok, szóval nekem bőven elég ez a 20 faktor. Legfőképpen azért szeretem, mert még inkább bronzos tónusba barnulok tőle, és maximálisan hidratál. Egy strandszezonra kitart, még úgy is hogy gyakran kenem magam, de nem csak én, hanem az ismerőseim is. Szóval jövőre ugyanitt, ugyanekkor! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

horvathklaudia

2015. augusztus 18.

Az idén 2. éve, hogy ezt a napvédő olajat használom... Könnyű eloszlatni, gyorsan beszívódik, illata kellemesen kókuszos. Számomra nagy kedvenc! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Clinique

2015. július 23.

Én akárhányszor napoztam életemben, mindig leégtem. Ettől a napozó olajtól viszont nem!!! Csak szép barna lettem tőle és nagyon finom kókuszos az illata! Tényleg megéri drágábba fektetni! Ha nem sokat áztatom magam a vízben, akkor utána még van egy hangyányi a bőrömön, ezért nem kell rögtön újrakennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

LadyLatte

2015. június 13.

Én meghalok a napkrémektől, egyszerűen gyűlölöm azokat a büdös fehér nehezen kenhető izékkel fullasztani a bőröm, ezért is vettem meg ezt! Nagyon jól felszívódik, az illata fincsi, a bőröm utána puha lesz, még strandolás után is érezni. Csak felfújom, elkenem és kész is, és mintha a barnulásnak is kedvezne, fehér vagyok alapból, de ezzel szépen barnulok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.