Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iszlainiki, Módosítva: 2014. július 16.

Kategória:   Hajápolók

Termékcsalád, amely hatékonyan csökkenti a hajtöredezéssel összefüggésben álló hajhullást. Koffeinnel.

Furtoske

2016. december 7.

Imádom! Próbáltam én már mindent. A Bánfi hajszesz jó volt, de nem szeretem az illatát és kb kétnaponta hajat is kellett mosnom, a Varga csepp nagyon hatásos, de drága. Aztán felfedeztem ezt mindössze 1 fontért (Angliában vagyok). Gondoltam, ennyiért mit veszíthetek? Reméltem, hogy nem még több hajat. Szóval elkezdtem használni. Reggel-este. 5 nap múlva mostam hajat és kb fele annyi maradt a tenyeremben, mint előtte. 1 hónap múlva mondhatom, teljesen megállt a hajhullás, vékony szálú göndör hajam kezelhető lett és mutatós. Aztán nem kaptam sehol. Jó fél év alatt elmúlt a hatása. Már újra nagyon hullott a hajam, szóval rendeltem ebayről (mondanom sem kell, másnap megtaláltam a boltban fél áron). Szóval most betankoltam és fújom és fújom és fújom...nem túlzok, hogy 5 nap alatt hatott megint. Most nem fogom abbahagyni jó ideig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 7.

Jelizz

2016. augusztus 1.

Akciosan vettem, es hat ki kellet h probaljam :D en nedves es szaraz hajra egyarant hasznalom napi 1x -2x .
Tenyleg jol bizserget frissit, csak elkell maszirozni, es az az erdekes h mikor, korpas a fejborom mosas utan vagy masnap oda fujok ezzel es eltunik ....
A hajhullast csokkento hatasarol meg nem tudok nyilatkozni, de szebblett a hajam miota hasznalom,erosebb,strapa birobb! Ujra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

asztromélia

2015. szeptember 24.

Update: Ő sem volt hatásos.

Nagy reményekkel vettem meg, mert már 2 márka fújkálós tonikján túl vagyok sajnos 0 hatással.
Eddig amit tapasztaltam: zöldalma illat és fújkálás utan vagy fél óráig bizsereg a fejbőröm. A hatásáról még nem nyilatkozok, még jövök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Update: Ő sem volt hatásos.

helgus96

2015. augusztus 4.

Nagyon elkezdett hullni a hajam az utóbbi időben ezért megvettem ezt a kis szert. A hajhullásomat mintha elvágták volna, pedig még csak 2 hete használom. Eleinte mindennap használtam, mostmár csak 2-3 naponta. Azt viszont hozzá kell tennem, hogy ezzel egyidőben elkezdtem szedni egy dm-es vitamint, tehát nem tudom hogy melyik játszott nagyobb szerepet, hogy elmúlt a hajhullásom.Minden estere én nem csalódtam benne. Egyet sajnálok csak benne, hogy nálam ez a bizsergető érzés elmaradt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Avril

2014. november 21.

Megvettem és elég nagy reményeket fűzök hozzá. Nagyon szeretem a Head & Shoulders termékeket, amióta az eszemet tudom a samponjait használom. Eddigi tapasztalatim alapján imádom. Nagyon kellemes érzés számomra az amit ez a termék okoz amikor felfújom és utána egy jó darabig. Olyan hűsítő, lazító, pihentető... remélem a hatása is ennyire jó lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 21.

boni

2014. november 3.

Én múlt héten vettem, 1600 Ft-ért a dm-ben. Hajmosás után fújtam a fejbőrömre és hát húúú valóban nagy bizsergést keltett, csak pislogtam. Koffein van benne, remélem beindítja a hajnövekedést, ezért vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

smileandi

2014. augusztus 4.

Hát most használtam először és nagyon furcsa érzés utána...a kellemes és a borzalmas közöt lebeg :) kíváncsi vagyok a hatására...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

iszlainiki

2014. július 10.

Nagyon jó, szétbizsergeti a fejbőröm, frissít, elzsibbad az egész tőle, ilyen durva hatást még nem éreztem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.