Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. július 3.

Kategória:   Hajformázók

Hajápoló spray az extra dús hatásért. Mindennapos használatra. Száraz és nedves hajon egyaránt alkalmazható.

LondonBee

2017. július 27.

Kedvelem a hajszeszeket, ezért többet kipróbáltam már közülük. A hajam vékonyhálú, így nem árt neki az extra segítség.
Kezdésnek az 50ml-es kiszerelést vettem meg, azt épp ma használtam el. Pozitívan csalódtam benne; olvastam a termékrōl hideget-meleget egyaránt.
Naponta 1x fújtam be vele a hajamat/fejbōrömet, száraz- és nedves hajon használtam. Ha "szárazon" alkalmaztam nem bizsergetett annyira, viszont ha nedves hajra fújtam, meglepō volt a hatása - éreztem ahogy a mentol-koffein dolgozik. A hajtövet szépen megemeli, jól formázható lesz tōle a frizura. Ha nem szárítottam meg a hajam, akkor sem tapasztaltam ragacsos hatást, lapulást.
Nem csodaszer, de a hozzáfūzött reményeimet beváltotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Nem csodaszer, de a hozzáfūzött reményeimet beváltotta.

alexandra001

2014. november 8.

Kellemesen bizsergeti a fejbőrt. Én vizes hajon szoktam használni, utána szárítom meg. nekem bevált nagyon, sokkal jobb tartása van tőle a hajamnak, nem lapul le fél óra alatt. Elég vékony szálú zsírosodásra hajlamos hajam van, és úgy érzem, h ettől kevésbé zsírosodik is, mert mintha kicsit kiszárítaná a hajtöveket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

Sindy6

2014. szeptember 7.

Eddig adok egy 5 öst a hozzá fűzött reményem miatt.
Kellemesen hűsíti a fejbőrt a mentolnak köszönhetően. Nem mondanám, hogy azonnal dús lett a hajam, de elvileg ez a készítmény nem hosszú távra akar hatni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Eddig adok egy 5 öst a hozzá fűzött reményem miatt.

lubi

2014. augusztus 28.

Pár hete vettem dm-ben 1700 ft-ért, máshol mind 2ezer forint volt. Megvettem rögtön. Lapos, vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajam van. Kicsit megemelte talán a hajamat, adott neki valamiféle tartást, nem mondanám csodaszernek, az is lehet, hogy csak én hittem el, hogy működik, de szerintem egy hajhabnál mindenképp jobb. Megszokott head&shoulders mentol illat, kellemes hűsítő érzés. használom vizes hajra is, és szárazra is (utána rászárítok, így jobb). Elhasználom mindenképp, aztán meglátom, hogy veszek-e újra.
u.i.: Egyszerre sokat ne akarjatok ráfújni mert rászárad a fejbőrre és ragacsos lesz, a kevesebb néha több, saját tapasztalatból :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

timcsike1989

2014. július 31.

Én nem értem hogyan, de tényleg működik! Nagyon jól hűsíti a fejbőrt, tényleg megemeli a hajat és dúsabbnak tűnik. 90%-ban én magától hagyom megszáradni a hajam és csak rászárítok hajvasalás előtt. De így is működik, nem kell beszárítgatni, hogy tényleg megemelje. Nem zsírosít kicsit sem. Volt, hogy száraz hajra fújtam és kicsit belemasszíroztam, így sem tapasztotta össze a szálakat.
Véletlen vettem meg, mert a hajhullásosat akartam, de örülök, hogy mellényúltam :) Azóta beszereztem a másikat is, remélem az is ugyanilyen hatásos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

sternesamu.szilvia

2014. július 6.

Ez tényleg működik!! Vizes és száraz hajra egyaránt használom, nálam talán száraz hajon jobb. Befújom a hajtövet, megszárítom és kész, jobb mint a legtöbb hajhab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 6.

Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.