Health & Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evaballamail, Módosítva: 2012. április 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Fájdalommentes mélytisztítás. A bőr számára nélkülözhetetlen ásványi anyagokat,vitaminokat(B5 provitamin,E vitamin) hidratáló hatóanyagokat tartalmaz,mint pl.:szőlőmag olaj, avokádóolaj, argán olaj,kamilla és shea vaj. Nagyon fontos összetevője a terméknek a vasoxid ami összehúzó és fertőtlenítő hatású.A maszk mélytisztító hatású, összehúzza a pórusokat, felszívja a bőr felszínén lévő felesleges olajat, enyhíti a bőrpírt. Matt kisimult és kipihent bőrt eredményez. Növeli a véráramlást, melynek hatására több oxigén és tápanyag jut a véráramkörbe, kitisztítja a felesleges méreganyagokat, megszünteti a rossz közérzetet, fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és stresszoldó hatású.

TunderCica

2016. május 16.

Mindig megnyugtatja a sokszor kiütéses arcbőröm, feszesit hidratál és nagyon tetszik ez a mágneses dolog :) az illata is kellemes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

skin

2015. február 26.

Megvettem, de nem itthon mert itt nagyon drága. Kipróbáltam tetszett , de az illata számomra kicsit olyan öreg hölgyes, már már zavaró. A maszk jó és tényleg látványos az eredmény , bár azt nem tudom , hogy a mély ráncokra milyen hatással van , mert azokkal még nem rendelkezem . Valóban ajánlatos inkább hétvégén vagy este használni , mert a mágnesezés után még mindig sok a krém az arcon . Az illata ilyenkor a legintenzívebb, ami számomra nem kellemes, de mondják a szépségért meg kell szenvedni. :) Csak az illata miatt nálam 4 csillag! Megvásárolható az egyik legnagyobb rövid nevű kereskedő oldalon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 26.

Pávácska

2014. július 5.

Régóta ki szerettem volna próbálni ezt a maszkot, de mivel itthon elég borsos az ára mindig halogattam a beszerzését. Most volt alkalmam külföldön (jóval olcsóbban) megvásárolni.
Csomagolása elegáns, illata kellemes, a hozzá csomagolt spatulával könnyen felvihető a maszk. A mágnessel tökéletesen eltávolítható (én erre a részére voltam a legkíváncsibb)... tényleg varázslat. :)
Használat közben a bőrömet kicsit felmelegítette, és eltávolítás után az arcom enyhén kipirosodott, ami pár perc után el is tűnt. Érezhetően kisimította a bőrömet, szuperül hidratál. Eltávolítás után a bőrön maradnak az értékes olajok, amit ajánlatos a bőrbe masszírozni, ezért én 1-2 percig körkörös mozdulatokkal átdolgozom még az arcomat.
Szerintem nagyon szuper termék... bár eddig még egyetlen H&B termékben sem csalódtam!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 5.

evaballamail

2012. április 3.

Tényleg csodát tesz a bőrrel, tisztít, hidratál, kisimít és a mágnessel való eltávolítás....varázslat;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Silt
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.