Helan

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika1973, Módosítva: 2019. április 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Az értékes argánolajjal kiegészítve csak még teljesebbé válik regeneratív hatása ennek az új Helan formulának, mivel az argánolajban is rendkívül magas a telítetlen zsírsavak aránya (omega-3 és 6), amelyek elengedhetetlenek az egészséges sejtmembrán felépítéséhez. A termék továbbá rengeteg, a bőrsejtek fejlődését, növekedését segítő vitaminnal dúsított. Az édes mandula és rozmaring együttesen nagyon kellemes illatot ad az olajnak."

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.